پیام فرماندارمیبد به مناسبت فرارسیدن روز جهانی کار و کارگر


فرماندارمیبد با صدور پیامی فرارسیدن یازدهم اردیبهشت‌ماه، روز جهانی کار و کارگر را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد: پیام کامل "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

بی‌شک پیشرفت‌های شگرف شهرستان در عرصه‌های مختلف مرهون مجاهدت و ازخودگذشتگی اقشار زحمتکش و شریف و نجیب کارگران شهرستان است و هر اقدامی در جهت رفع مشکلات و ارتقاء معیشت آن‌ها وظیفه‌ای شرعی و ملی است.

 تا جایی که پیامبر مهر و رحمت (ص) به دستان کارگر بوسه می‌زند تا همگان ببینند و بدانند که رسول خدا (ص) بالاترین ارزش را برای کوشش و تلاش و همت قائل است و امام عظیم‌الشأن ما نیز به تأسی از آن یگانه روزگار به دست کارگر بوسه می‌زند و بر آن بوسه افتخار می‌کند.

ملت شریف ایران دلاور مردی‌های و بزرگ‌منشی کارگران در پیروزی انقلاب،8 سال دفاع مقدس، دوران دشوار سازندگی و همچنین دفاع از مرزهای اسلامی را فراموش نخواهد کرد و امروز این مردان بزرگ در صف اول نبرد اقتصادی در جبهه‌های استقلال و خودکفایی و پیشگامان اقتصاد مقاومتی می‌باشند و تاریخ پر حماسه جمهوری اسلامی ایران به این پولادمردان مهربان و عاشقان اعتلای ایران عزیز می‌بالد و افتخار می‌کند.

امیدوارم همه کارگران تلاشگر و پیشگامان تولید و خودکفایی، در پناه خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) و با نصب العین قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده است، در جهت شکوفایی اقتصاد کشور و شهرستان با صبر و شکیبایی این عزیزان و همچنین همت مسئولان در جهت رفع مشکلات کارگران تلاش مضاعف گردد.

در پایان هفته بزرگداشت کار و کارگر را گرامی داشته و تأکید می‌نمایم که هرروزی که ایران عزیز و شهرستان عزیز در مسیر توسعه و سعادت گام برمی‌دارد، روز خوب و خوش و بامیمنت کارگر هست.
آدرس کوتاه :