پیام فرماندارمیبد به مناسبت عید سعید فطر


فرماندارمیبد به مناسبت عید سعید فطر طی پیامی این عید بزرگ را به‌تمامی هم‌وطنان عزیز به‌خصوص مردم شریف و ولایت مدار شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام حسین فلاح فرماندارمیبد بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

عید رمضان آمد و ماه رمضان رفت صد شکر که این آمد و صد حیف که آن رفت

عید فطر عید بزرگ مسلمین عید پاداش یک ماه بندگی خالص الهی است که خداوند بندگانش را بعد از یک ماه تزکیه نفس با عطر خوش فطر نوازش می‌کند.

اما ماه مبارک رمضان امسال که با شیوع کرونا متفاوت از سال‌های گذشته بود فرصت جدیدی را در حس بندگی و نوع‌دوستی کنار هم قرارداد تا ملت بزرگ ایران یک آزمون دیگری را درراه ایثار و مجاهدت و بندگی تجربه کنند و به فضل خدا از این آزمون هم سرافراز بیرون آمدند.

قرار گرفتن مدافعان سلامت در خط مقدم سلامت مردم و سیل کمک‌های مؤمنانه به سمت خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا از سوی همه اقشار جامعه ازجمله سپاه و بسیج، خیرین، هیئت‌امنا و مؤسسات خیریه و اصناف باعث شد سفره‌ای در جامعه ایران اسلامی خالی نماند.

بی‌تردید این خیرخواهی و نوع‌دوستی که مجاهدت‌های 8 سال دفاع مقدس را در ذهن تداعی می‌کند گنجینه‌ای است که از مکتب اسلام و انقلاب و اهل‌بیت در جامعه ایرانی اسلامی ما ساری و جاری است و تا وقتی‌که این و روحیه انقلابی و جهادی وجود دارد شجره طیبه انقلاب در عالم روزبه‌روز تنومندتر خواهد بود.

به امید رهایی قدس شریف از چنگال رژیم جعلی صهیونیست و بازگشت مردم مظلوم فلسطین به خانه و کاشانه‌شان، این‌جانب عید سعید فطر را به همه مسلمین عالم به‌ویژه ملت بزرگ ایران، استان یزد و شهرستان میبد تبریک گفته و از خداوند متعال آرزوی قبولی طاعات و عبادت را خواستارم.
آدرس کوتاه :