پیام فرماندارمیبد به مناسبت سوم خرداد


در آستانه فرارسیدن سوم خرداد، سالروز آزادی سازی خرمشهر، پیامی از سوی فرماندارمیبد صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به مناسبت سوم خرداد به این شرح است:

خرداد در تاریخ سراسر حماسهٔ انقلاب اسلامی ما یک نقطه عطف است. در این ماه مردان وزنان قهرمان کشورمان شاهد رخدادهای تلخ و شیرین فراوانی بوده‌اند که هر یک‌فصلی مهم و سرنوشت‌ساز از کارنامهٔ انقلاب اسلامی را نشان می‌دهد.

سوم خرداد، تنها یک برگ از تقویم هجری شمسی و یا روزی از یک‌فصل نیست بلکه یوم‌الله است روزی که امام (ره) فرمود: "فتح خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌های اسلامی است. خرمشهر را خدا آزاد کرد."

حال که بیش از چهار دهه از انقلاب اسلامی می‌گذرد ملت ایران با نگاه به وقایع گذشته خود به یک تصمیم تاریخی دست‌یافته است که امروز نشانه‌های این تصمیم بزرگ در حال شکوفایی است.

ملت سرافراز و آگاه ایران اسلامی در طول تاریخ خود هیچ‌گاه ذلت و تجاوز را نپذیرفته و همواره منادی صلح، ثبات، آرامش و دوستی بوده است ولی هرگاه موردتهاجم یا تعدی بیگانه قرارگرفته با پاسخ کوبنده و دندان‌شکن آن‌ها را غافلگیر نموده است.

یقیناً دولت تدبیر و امید و عقلانیت که برآمده از اراده پولادین و راسخ همین نسل فداکار و سلحشور است و در راستای اهداف ارزشمند شهدا، رزمندگان و ایثارگران گام برداشته و برای رسیدن به پیشرفت و توسعه پایدار در همه عرصه‌های امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در سال حمایت از کالای ایرانی تلاش خواهد کرد.

این‌جانب ضمن تبریک حماسه به‌یادماندنی فتح خرمشهر به پیشگاه حضرت ولی‌عصر (عج) مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) خانواده‌های معظم شهدا، مدافعین حرم، ایثارگران و به‌ویژه مردم همیشه درصحنه شهرستان میبد، از خداوند متعال برای همه خدمتگزاران نظام اسلامی در راستای تحقق اهداف عالیه اسلام توفیق و سربلندی مسئلت دارم.
آدرس کوتاه :