پیام فرماندارمیبد به مناسبت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی


فرماندارمیبد طی پیامی فرارسیدن دوم اردیبهشت‌ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه سبز پوشان حریم ولایت و نظام تبریک گفت.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد: متن کامل پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی متعهد، مردمی و برخاسته از آرمان‌های حق‌طلبانه و آزادی‌خواهانه ملت رشید و مسلمان ایران و مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است که بر اساس اسلام ناب محمدی (ص) برپاشده است و امروز پس از گذشت 39 سال از تأسیس این نیروی ارزشی و پرافتخار که دفتر سوابقش از برگ‌های زرین حماسه، ایثار و افتخار در تمام ادوار انقلاب اسلامی به‌ویژه در دوران دفاع مقدس شکل‌گرفته، بالنده‌تر، بانشاط تر و مقتدرتر از گذشته درراه حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های بلند امام راحل (ره) و کیان نظام اسلامی، و در حمایت از دولت تدبیر و امید پشتوانه‌ای محکم برای مردم و نظام مقدس اسلامی ایران است.

لذا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آن پیرمراد سفرکرده، بنیان‌گذار نهضت کبیر عاشورای ایران؛ امام خمینی (ره) و شهدای گران‌قدر 8 سال دفاع مقدس ومدافع حرم ، این روز خجسته را به شما سبزپوشان نیک‌اندیش و حافظان سنگر دفاع از ولایت و ارزش‌های اسلامی تبریک عرض می‌نمایم. امید است در سایه اتکال به قدرت لایزال الهی و تحت زعامت فرماندهی کل قوا و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) این نیروی مکتبی و مردمی در راستای تحقق رسالت‌های خویش بیش‌ازپیش موفق و مؤید باشد.
آدرس کوتاه :