پیام فرماندارمیبد به مناسبت روز ملی اصناف


فرماندارمیبد به مناسبت روز ملی اصناف پیام تبریک صادر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام فرماندارمیبد بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

بازاریان و اتحادیه‌های صنفی از سرمایه‌های جامعه هستند که همواره موجب رونق اقتصادی و شکوفایی اجتماعی می‌شوند و خوشبختانه اصناف میبد در جریان اخیر شیوع کرونا با حمایت‌های مادی و معنوی خود نشان دادند که همراه مردم و در کنار مردم هستند.

رعایت فقه اسلام و احکام و قواعد اسلامی هم باعث شده است که همه‌کسانی که در رسته‌ها و گروه‌های مختلف صنفی فعالیت دارند از گشاده‌رویی و انصاف و برکت در ارتزاق این پیشه برخوردار باشند.

در این میان شهرستان میبد با 3 هزار و 500 واحد صنفی پروانه دار با جمعیتی بالغ‌بر 12 هزار نفر که از این امور ارتزاق می‌کنند بعد از مرکز استان جزء خوش انصاف ترین صنوفی هستند که در کسب‌وکار و تجارت مردم‌داری و رعایت حال عموم را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند.

این امر باعث شده است که بسیاری از مردم سراسر استان بخشی از خریدهای خود را از شهرستان میبد انجام دهند.

این‌جانب ضمن تبریک یکم تیر روز ملی اصناف به همه بازاریان، اصناف و اتحادیه‌های صنفی امیدوارم؛ در این شرایط کرونایی که باعث به هم خوردن اقتصاد جامعه و مردم شده است و بسیاری از مردم در تأمین مایحتاج زندگی خود دچار مشکل هستند را رعایت کنند و برای ساماندهی و نظم بیشتر بازار هم‌روی ریل قانون نظام صنفی حرکت کنند تا بتوانیم در آینده نزدیک از این بحران هم عبور کنیم.
آدرس کوتاه :