پیام فرماندارمیبد به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر


فرماندارمیبد به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در پیامی از ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان که تدابیر خوبی را در کشف مواد مخدر، مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مواد مخدر داشته‌اند؛ قدردانی نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام حسین فلاح فرماندارمیبد بدین شرح است:

مواد مخدر در همه جای دنیا بنیان برافکن و نابودکننده همه ارزش‌های انسانی و سست کردن پایه‌های خانواده است.

در حقیقت ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی امروز جوامع به همین مواد افیونی برمی‌گردد که با مصرف و تجارت آن هرسال، افراد زیادی قربانی می‌شوند وزنان و فرزندان زیادی در آتش انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی و به دست سوداگران مرگ می‌سوزند.

اما ایران اسلامی که در مسیر ترانزیت اصلی انتقال مواد مخدر قرارگرفته است هرچند با کشف محموله‌های بزرگ قاچاق این مواد افیونی موفق بوده است اما آسیب‌های جدی را متحمل و هرساله شهدا زیادی را در این راه داده است.

این‌جانب با قدردانی از ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان میبد که تدابیر خوبی را در کشف مواد مخدر، مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از گرایش نوجوانان و جوانان به مواد مخدر داشته‌اند؛ امیدوارم همچنان این عزم جدی همچنان تداوم یابد و ضمن ارائه آگاهی‌های لازم از خطرات استفاده از مواد مخدر، فرصت جولان را از سوداگران مرگ در توزیع و تجارت این مواد بگیرند.
آدرس کوتاه :