پیام فرماندارمیبد به مناسبت حماسه نهم دی


فرماندارمیبد به مناسبت حماسه نهم دی پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این پیام آورده است:

پس از پیروزی انقلاب، ایران اسلامی به دلیل ماهیت دینی و اسلامی همواره موردتوجه استکبار و اعیادی داخلی و منافقان و دشمنان قرار گرفت اما دشمنان علیرغم نوپا بودن انقلاب اسلامی، هر توطئه و نقشه‌ای‌ که برای براندازی این نظام مقدس با تحمیل جنگ، ترور و تحریم و تهدید به کار گرفتند پیش از پیش رسواشده و شکست خوردند.

تا اینکه کار به‌جایی رسید؛ دریک توطئه همه‌جانبه در انتخابات 88 و ایجاد فتنه و زیر سؤال بردن اصل نظام مبنی بر تخلف در انتخابات، کار نظام را یکسره کنند.

این طراحی غربی‌ها با کمک مزدوران داخلی به اوج خود رسید و فرصت‌طلبان و دشمنان با کشیدن این مسئله به سطح خیابان‌ها، به خیال خودشان پیروزی خود را رقم بزنند.

اما با سینه سپر کردن رهبر معظم انقلاب در دفاع و صیانت از آراء مردم، ورق برگشت و یک‌بار دیگر ملت با بصیرت ایران، حماسه نهم دی را در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت کردند و با دفاع از ولایت‌فقیه و رهبری و آراء مردم، یک‌بار دیگر، دشمنان و منافقین کوردل و فرصت‌طلبان را مأیوس کردند.

نهم دی امروز یکی از برگ‌های زرین تاریخ انقلاب اسلامی در دفاع از ولایت و رهبری است که این‌جانب این روز بزرگ و تاریخی را به همه ملت بزرگ ایران به‌ویژه مردم شریف و همیشه درصحنه شهرستان میبد تبریک عرض می‌کنم.
آدرس کوتاه :