پیام فرماندارمیبد به آیت‌الله اعرافی


فرماندارمیبد در پیامی به آیت‌الله اعرافی گفت: رهنمودهای مدبرانه و دلسوزانه حضرت‌عالی عنوان مسئولان، گروه‌ها و اقشار مختلف مردم شهرستان در خصوص موضوع پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا واصل گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام فرماندارمیبد بدین شرح است:

حضرت آیت‌الله اعرافی

امام‌جمعه فرزانه و دانشمند شهرستان میبد

با سلام و تحیت،

رهنمودهای مدبرانه و دلسوزانه حضرت‌عالی عنوان مسئولان، گروه‌ها و اقشار مختلف مردم شهرستان در خصوص موضوع پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا واصل گردید.

همان‌گونه که مستحضرید ورود ویروس کووید 19 به کشور، این روزها آرامش و امنیت روانی و جسمانی برخی از هم‌وطنانمان را تهدید نموده و می‌نماید، که امروز هرکسی در خط مقدم مبارزه با هر تهدیدی علیه ملت ایران خدمت کند، جهادگر است.

خوشحالم به استحضار برسانم این روزها فرزندان این مرزوبوم همچون سال‌های انقلاب و دفاع مقدس با آمادگی، هماهنگی کامل و جهادی وار در ستاد شهرستانی مبارزه با بیماری کرونا در سه حوزه رصد و پایش، اقدامات پیشگیرانه و اقدامات درمانی ضمن مدیریت این بحران منشأ اثر بوده و می‌باشند.‌

همان‌گونه که در پیامتان تأکید نموده‌اید فائق آمدن بر این حادثه علاوه بر توکل بر خدای متعال، نیاز به عزم ملی و اراده‌ای همگانی دارد که امید است انشا الله تمامی مردم شریف و شهیدپرور شهرستان میبد برای مدیریت این بحران و گذر سریع و مطلوب از آن، با مسئولان اجرایی شهرستان همکاری نموده و توجه دقیق و آگاهانه به‌تمامی اطلاعیه‌های ستادهای ملی و شهرستانی مبارزه با ویروس کرونا و همچنین دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و شبکه بهداشت و درمان شهرستان داشته باشند.

این‌جانب در پایان برای مبتلایان آرزوی شفای عاجل نموده و با خانواده آن دسته از مردمی که عزیزان خود را براثر این بیماری در سراسر کشور ازدست‌داده‌اند ابراز همدردی می‌نمایم.

ان‌شاءالله به فضل الهی و دعای خوبان و صالحین از این امتحان الهی سربلند و پیروز بیرون خواهیم آمد. والسلام

حسین فلاح

فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا شهرستان میبد
آدرس کوتاه :