پیام تسلیت مسئولین میبد در پی درگذشت خبرنگار میبدی


در پی ضایعه دل‌خراش درگذشت مرحوم سید سعید آبیاری فرماندار و بخشدار مرکزی میبد در پیام‌هایی درگذشت این فعال رسانه‌ای شهرستان را تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام‌ها به شرح ذیل است:

پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد

سید سعید آبیاری علیرغم اینکه به عرصه خبر به‌عنوان شغل نگاهی نداشت؛ ذوب در ثبت اطلاعات و اخبار شهر درزمینهٔ های مختلف بود و رصد مسائل و مشکلات شهر و انعکاس عکس‌های به‌یادماندنی از جلسات و ایام شعبان، رمضان و محرم بود که این تلاش‌های وی هرگز از یاد میبدی‌ها نخواهد رفت.

این‌جانب خبر حزن‌انگیز و نابهنگام درگذشت این فعال رسانه مجازی را به اصحاب رسانه و خانواده وی تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن سفرکرده غفران واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت می‌دارم. روحش شاد و یادش گرامی

---------------------------------------------

پیام " محمدجواد احمدی" بخشدار مرکزی میبد

گل دیگری از باغ اصحاب رسانهٔ دیارمان به خاموشی گرایید، او که متانت و وقارش زبانزد دوستان و همکارانش بود.

ضایعه درگذشت مرحوم سید سعید آبیاری از خبرنگاران سخت‌کوش، دلسوز و پرتلاش شهرستان، اصحاب فرهنگ و جامعه رسانه‌ای میبد را عزادار نمود.

این‌جانب درگذشت دوست و آشنای دیرین سید سعید آبیاری را خدمت دوستداران و محبین ایشان، اصحاب رسانه و بستگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن سید بزرگوار رحمت واسعه و برای بازماندگان صبری جمیل مسئلت دارم.
آدرس کوتاه :