پیام تسلیت مسئولین به خانواده مرحوم ملاصادقی


مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور، فرماندار، بخشدار مرکزی میبد و سرپرست فرمانداری شهرستان کوهدشت درگذشت مرحوم آقای علی‌محمد صادقی از همکاران این فرمانداری را در پیامی جداگانه به خانواده محترمشان تسلیت گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام‌ها به شرح ذیل است:

متن پیام تسلیت «آیت‌الله اعرافی» امام‌جمعه شهرستان و مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم آقای علی‌محمد صادقی (ره) و همراهان مایه تأثر و اندوه فراوان شد، ایشان شخصیتی متدین و پاک و در خدمت مردم کوشا و صبور بود و چنین مقدر شد که فرجام عمر مبارک وی با راهپیمایی باشکوه اربعین و مرگ شهادت گونه در مسیر زیارت مولا و مقتدایش سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام رقم خورد، این‌جانب با قلبی آکنده از غم و اندوه، به عموم مردم عزیز میبد و رکن‌آباد و مهرآباد و فرماندار محترم و سایر مسئولان و همکاران گرامی آن فقید سعید به‌ویژه همسر گرامی و فرزندان ارجمند و برادران محترم و بازماندگان آن مرحوم تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم و علو درجات آن فقید سعید و شکیبایی و پاداش نیک الهی را برای همه علاقه‌مندان و بازماندگان آن مسئول خدوم از خداوند منان خواهانم.

و همین‌طور درگذشت همراهان آن فقید سعید آقایان سید محمود میر طالبی و محسن محمدی (طاب ثراهما) را به خانواده‌های محترم آنان تسلیت عرض می‌کنم و علو درجات آنان را از حضرت حق جل و علی خواهانم و حشر با اولیای الهی و سالار شهیدان ع را برای این سه عزیز و سایر درگذشتگان سفر آسمانی اربعین ونیز سلامت و شفای کامل آسیب دیدگان را از خداوند متعال مسألت دارم.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

علی‌رضا اعرافی

عاش سعیدا و مات سعیدا.

 

متن پیام تسلیت «حسین فلاح» فرماندارمیبد:

انا لله و انا الیه راجعون

شور و دلدادگی اربعین حسینی امسال آن‌قدر زیاد بود که میلیون‌ها عاشق و دلداده و شیدایی را به سمت بین‌الحرمین کشید و در این میان، تعدادی از همکاران ما هم که دل به کوی یار سپرده بودند؛ عاشقانه خود را به آن گردهمایی حماسی و عظیم اربعین حسینی رساندند تا از قافله عشق به ولایت و سید و سالار شهیدان جا نمانند.

این بود که مرحوم علی‌محمد ملاصادقی از همکاران این اداره که از نیروهای ارزشی، انقلابی و ولایی بود هم چند روز مانده به اربعین راهی کربلا شد، تا از آن چشمه جوشان معرفت سیراب شود اما تقدیر بر این بود که در بازگشت به‌سوی وطن دچار سانحه شود.

قطعاً هرچند ایشان امروز در بین ما نیست اما در پیشگاه خداوند و مظهر سید و سالار شهیدان از اجری علو و درجاتی والا بسان پاداش شهادت را خواهند داشت.

این‌جانب این مصیبت عظیم و جانکاه را به خانواده ایشان خصوصاً، همسر و فرزندان و والده گرامی و برادران وی و همچنین درگذشت همراهان آن فقید سعید آقایان سید محمود میر طالبی و محسن محمدی را تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن سه عزیز، رحمت و مغفرت بیکران الهی و برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی دارم.

 

متن پیام تسلیت «محمدابراهیم شوشتری» مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور:

خانواده محترم ملاصادقی رکن‌آبادی

با احترام؛ با نهایت تأسف و تأثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان آقای علی‌محمد ملاصادقی رکن‌آبادی مسئول حراست فرمانداری میبد را به خانواده و همکاران محترم آن مرحوم تسلیت عرض می‌نمایم. و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت کرده و برای خانواده محترمشان صبر جمیل مسئلت می‌نمایم.

 

متن پیام تسلیت «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی میبد:

باسمه‌تعالی

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت ناگهانی همکار عزیزمان آقای علی‌محمد ملاصادقی را به خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض می‌نمایم.

هرچند که تاب فراق و هجران سخت و دشوار است، لیکن تقدیر الهی را جز صبر و بردباری چاره‌ای نیست.

از خداوند بزرگ برای علی‌محمد ملاصادقی و همچنین درگذشت همراهان آن فقید سعید آقایان سید محمود میر طالبی و محسن محمدی غفران واسعه الهی و برای کلیه بازماندگان محترم صبری جمیل و اجری جزیل را مسئلت می‌دارم.

روحش شاد یادش گرامی

 

متن پیام تسلیت «محمدرضا آزاد بخت» سرپرست فرمانداری شهرستان کوهدشت:

ضایعهٔ درگذشت شهادت گونه همکار گران‌قدرمان مرحوم علی‌محمد ملاصادقی و همرهان ایشان در طریق الحسین (ع) موجب تأسف و تأثر شدید مجموعهٔ کارکنان این فرمانداری گردید، بدین‌وسیله مراتب تسلیت و همدردی خود را به خانواده‌های آن مرحومان و مجموعه پرسنل فرمانداری میبد تسلیت عرض نموده، از خداوند منان برای آن تقیدین سعیدین علو درجات و حشر با ائمه معصومین (صلوات الله علیهم اجمعین) و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل را خواستاریم.
آدرس کوتاه :