به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است: خبر جان‌سوز درگذشت مرحوم مهندس سید رضا خادمی سرپرست سابق معاونت عمرانی استانداری یزد پس از تحمل رنج بیماری موجب تأثر فراوان شد. آن مرحوم انسانی شریف، متعهد به ارزش‌های اسلامی و انقلابی بود که همواره درصحنه مسئولیت‌های مختلف در استان، باتدبیر و سخت‌کوشی، مایه آثار و برکات فراوان و روزافزون بود. این‌جانب این مصیبت دردناک و جان‌سوز را به خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند تبارک‌وتعالی برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و به بازماندگان عمری باعزت و صبری جمیل مسئلت می‌نمایم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

خبر جان‌سوز درگذشت مرحوم مهندس سید رضا خادمی سرپرست سابق معاونت عمرانی استانداری یزد پس از تحمل رنج بیماری موجب تأثر فراوان شد.

آن مرحوم انسانی شریف، متعهد به ارزش‌های اسلامی و انقلابی بود که همواره درصحنه مسئولیت‌های مختلف در استان، باتدبیر و سخت‌کوشی، مایه آثار و برکات فراوان و روزافزون بود.

این‌جانب این مصیبت دردناک و جان‌سوز را به خانواده ایشان تسلیت عرض نموده و از پیشگاه خداوند تبارک‌وتعالی برای آن مرحوم رحمت واسعه الهی و به بازماندگان عمری باعزت و صبری جمیل مسئلت می‌نمایم.
آدرس کوتاه :