پیام تبریک مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان به فرماندارمیبد


مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان میبد در پیامی کسب مقام نخست فرمانداری میبد در بین تمامی ۱۰ فرمانداری‌های تابعه استان یزد را به فرماندارمیبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، " سید ابوالقاسم حسینی " مدیرعامل شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان میبد در پیامی کسب مقام نخست فرمانداری میبد در بین تمامی ۱۰ فرمانداری‌های تابعه استان یزد را به حسین فلاح "فرماندارمیبد " تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح می‌باشد:

چه غرور آفرینند آن عزیزانی که در کمال صداقت و درستکاری در سنگر خدمت به مردم و در جهت تحقق اهداف نظام جمهوری اسلامی، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نمی‌نمایند.
جناب آقای حسین فلاح فرماندار محترم میبد کسب مقام نخست فرمانداری میبد در بین تمامی ۱۰ فرمانداری‌های تابعه استان یزد با کسب بالاترین امتیاز را به جنابعالی و همکاران محترمتان تبریک و تهنیت گفته، بسی شایسته است به‌پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستای توسعه و پیشرفت همه‌جانبهٔ شهرستان میبد سپاس و قدردانی خود را خدمت حضرت‌عالی ابراز دارم.
بر این باوریم که تحصیل چنین افتخاری غرورانگیز، تنها با حسن تدبیر جنابعالی و تلاش صادقانه  شما و همکاران خدو متان میسر شده است.
آدرس کوتاه :