پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت ولادت حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان


فرماندار شهرستان میبد طی پیامی خجسته میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان روز پاس داشتن گوهر نایاب جوانی را، تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میبد: "حسین فلاح" فرماندارمیبد در این پیام آمده است:

نام‌گذاری سالروز ولادت جوان رشید و رعنای حضرت امام حسین (ع) به‌عنوان روز جوان نشانه‌ای است برای جوانان تا راهی که در زندگی باید طی کنند تا به سعادت دنیوی و اخروی برسند را از شبیه‌ترین انسان‌ها ازنظر چهره و اخلاق به خاتم انبیاء بیاموزند.

به گواه همگان، تاریخ پرفرازونشیب انقلاب اسلامی چه در پیروزی و افتخارآفرینی‌های رشادت طلبانه جوانان در هشت سال دفاع مقدس، مدافعین حرم از کیان و ناموس این سرزمین و مرزهای اسلامی و آوای خوش عزت و افتخار را بر فراز قله‌های بصیرت و معنویت برای جامعه بشری به صدا درآورده است.

در حوزه فن‌آوری‌های نوین و کسب مدال‌های خوش‌رنگ در آوردگاه‌های مختلف آموزشی و ورزشی، هم‌اکنون به دست دانشمندان جوان و ساعی ایران اسلامی و ورزشکاران باغیرتی به‌دست‌آمده است که تحسین همگان، حتی دشمنان قسم‌خورده نظام را، بارها برانگیخته است و بسیار مفتخریم که سهم جوانان شهرستان میبد از این افتخارآفرینی‌ها، بسیار درخشان و قابل‌توجه بوده است و این امید می‌رود که با مدیریت جهادی مسئولان، بستر اشتغال، معیشت، ازدواج، مسکن و انتظارات و مطالبات به‌حق آنان برای فراهم‌سازی توانمندی و شکوفایی استعدادهای نابشان بیش‌ازپیش فراهم آید.

جوانان ایران اسلامی در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌عنوان "حمایت از کالای ایرانی" نام‌گذاری شده است، بی‌شک جهادی دیگر را در عرصه اقتصادی رقم می‌زنند و نشان خواهند داد که همت ایرانی، والاترین همت در مسیر توسعه و پیشرفت است.

 این‌جانب ضمن پاسداشت زحمات بی‌دریغ جوانان؛ میلاد حضرت علی‌اکبر (ع) و روز جوان را به‌تمامی جوانان عزیز شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت، سربلندی و بهروزی جوانان و نوجوانان میبدی را در مسیر رشد و اعتلای روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال مسألت دارم.
آدرس کوتاه :