پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت هفته نیروی انتظامی


فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان میبد در پیامی هفته نیروی انتظامی را به فرمانده انتظامی و همه پایوران فرماندهی شهرستان تبریک گفت و از خدمات خالصانه آن‌ها در همه عرصه‌های امنیتی و اجتماعی تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام «حسین فلاح» فرماندار و رئیس شورای تأمین شهرستان میبد به شرح ذیل است:

بسمه الله الرحمن الرحیم

نیروی انتظامی اساس برقراری نظم و امنیت اجتماعی در جامعه است و امسال در سال رونق تولید که استکبار و دشمنان داخلی و خارجی درصدد فشار حداکثری و توطئه و برهم زدن نظم و امنیت در کشور هستند؛ نیروی انتظامی با نیروهای کارآمد و فداکار توانسته است به آنچه به‌عنوان رسالت خود می‌داند جامعه عمل بپوشاند.

ازآنجاکه امنیت مقدمه هر کار و فعالیت است و این امنیت جزء در سایه تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای خدام انتظامی میسر نیست بر خود می‌بالیم که از نیروی انتظامی در تراز جمهوری اسلامی برخورداریم.

نیرویی انقلابی و مؤمن و متعهد که مقتدرانه با هرگونه بی‌قانونی، اخلال و ترویج ناهنجاری‌ها در جامعه مبارزه می‌کند و بااقتدار در برابر کسانی که حریم مرزی کشور را تحت الشاع و تهدید قرار می‌دهند را با انجام مأموریت‌های اطلاعاتی عملیاتی در نطفه خفه می‌کند.

این‌جانب هفته نیروی انتظامی را به فرمانده انتظامی و همه پایوران این فرماندهی تبریک گفته و از خدمات خالصانه آن‌ها در همه عرصه‌های امنیتی و اجتماعی کمال تشکر و سپاس رادارم.
آدرس کوتاه :