پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت هفته بسیج


"حسین فلاح" فرماندارمیبد به مناسبت هفته بسیج پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به مناسبت هفته بسیج بدین شرح است:

در  آذرماه سال ۱۳۵۸ و بافرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج (ارتش ۲۰ میلیونی)، زمینه تشکیل سازمان مردمی و پرافتخار و حماسه‌ساز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، فراهم گردید.

امروز بسیج تنها یک تشکل منسجم و سازمان‌یافته نظامی و دفاعی نیست بلکه بسیج یک تجمع  انقلابی خالصانه  و سرشار از ایمان و اراده و فرهنگ ایثار و شهادت است که می‌تواند جامعه را بیش از گذشته به سمت ارزش‌های متعالی اسلام ناب محمدی (ص) رهنمون سازد.

وظیفه ماست در سالی که به نام حمایت از کالای ایرانی نام‌گذاری شده، همچون یک بسیجی فداکار در جهت رشد و اعتلای انقلاب اسلامی گام‌های جدی و عملی برداریم و با تقویت روحیه و گسترش اخلاق؛ فرهنگ بسیجی را در جامعه تقویت کنیم.

درود خدا بر تمامی کسانی که باهمت و تلاش وافر خود قدم درراه خدمت خالصانه و جاودانه به کشور عزیز اسلامی‌مان گذاشته و با ایثار و ازخودگذشتگی، مسیر تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را روزبه‌روز روشن‌تر می‌نمایند.

این‌جانب فرارسیدن هفته بسیج و هفته وحدت، را به خواهران و برادران بسیجی شهرستان میبد تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق روزافزون همه عزیزان را درراه تحقق اهداف انقلاب اسلامی، در چهلمین سال پیروزی انقلاب که نشان از رشد و بلوغ آن دارد، در ظل توجهات حضرت مهدی صاحب‌الامر (عج) و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت ا... العظمی خامنه‌ای از ایزد متعال خواستارم. 
آدرس کوتاه :