پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت روز پاسدار و جانباز


«حسین فلاح» فرماندارمیبد به مناسبت فرارسیدن ماه شعبان المعظم و میلاد اباعبدالله الحسین (ع) و روز پاسدار و ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام «حسین فلاح» فرماندارمیبد به شرح زیر است:

شعبان المعظم ماهی پر خیروبرکت است که متبرک به وجود چهار نور مقدس گردیده و آغازین برکت آن با تولد مولودی سعادتمند، بزرگ پاسدار دین و آزادگی حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است که به سرانگشت تدبیر بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران، روز پاسدار نامیده شد.

روز جانباز تجلی‌گر راستین ایثارگری‌ها، مجاهدت‌ها و ازخودگذشتگی‌های جانبازان عزیز و صبوری است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده‌اند و در لبیک به دعوت پیرمرادشان جان‌های خویش را سپر تیر دشمنان اسلام کردند و از آب‌وخاک میهن اسلامی حراست نمودند.

این بزرگواران تفسیر دوباره و عینی کاروان امام سجاد (ع) هستند، که سال‌ها مقاومت و پایداری درراه هدف را به نمایش گذاشتند و پیام‌آور عجز و زبونی ظالمان شدند.

این‌جانب فرصت را مغتنم شمرده اعیاد پرفضیلت ماه شعبان به همه ملت ایران اسلامی و مردم خوب و شریف و همیشه درصحنه میبد به‌ویژه پاسداران و جانبازانی که درراه اعتلای ارزش‌های اسلام و انقلاب تاکنون تلاش نموده‌اند و نمونه بارز ایثار و مجاهدت فی سبیل الله هستند تبریک گفته و از پیشگاه حضرت باری‌تعالی برای آن طلب سعادت و شادکامی مسئلت دارم.
آدرس کوتاه :