پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت روز روابط عمومی


فرماندارمیبد در پیامی فرارسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام حسین فلاح فرماندارمیبد بدین شرح است:

بسمه‌تعالی

امروزه از روابط عمومی به‌عنوان هنر هشتم یاد می‌شود که توانسته است در عصر مدرن و درسازمانهای جهانی و دولتی نقش و جایگاه والایی را به دست آورده و موجب شکوفایی و رشد این سازمان‌ها شود.

ازآنجاکه اطلاع‌رسانی در دنیای مدرن امروز به عنصری قوی در تقویت برنامه‌های سازمانی بدل شده و دستیابی عمومی و تخصصی به زوایای پنهان عملکرد یک مجموعه، از مهم‌ترین مقاصد و اهداف ارگان‌های وابسته به آن مجموعه به شمار می‌رود؛ روابط عمومی نقش مغز متفکر، قلب تپنده، دست اجرا، پای پیشرفت، گوش شنوا، چشم بینا و زبان گویای سازمان مدیریت یک مجموعه را ایفا می‌کند.

 برقراری روابط سالم بین سازمان‌ها و عموم مردم، مهارت نوشتاری و گفتاری، صداقت، تسلط بر دانش مدیریت و نحوه عملکرد سازمان، آشنایی با فناوری‌های نوین اطلاعاتی در عصر ارتباطات و تحلیل نقطه‌نظرهای مسئولان و مخاطبان از ویژگی‌های بارز یک مسئول روابط عمومی است که راه را برای تعامل دوسویه هموار کرده و می‌تواند با اعتمادبه‌نفس در لحظات سخت و بحرانی قدرت قضاوت صحیح و اتخاذ تصمیم درست را داشته باشد.

این‌جانب 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی را به همه مسئولین روابط عمومی شهرستان میبد تبریک عرض نموده و از خدمات و تلاش‌های ارزنده آن‌ها در عرصه روابط عمومی قدردانی می‌کنم.
آدرس کوتاه :