پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت روز خبرنگار


فرماندارمیبد با صدور پیامی یاد و خاطره شهید صارمی و ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان عرصه رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرماندارمیبد، متن پیام حسین فلاح به این شرح است:

عصر ارتباطات با سرعت حیرت‌انگیز پیشرفت در فناوری و قدرت رسانه، سرانجام دهکده جهانی را رقم زد و آن‌چنان فضا را برای اطلاع‌رسانی باز کرد که امروز توازن قدرت‌ها و حاکمیت از جنگ‌های سخت به سمت جنگ‌های نرم و رسانه‌ای بدل گشته است و با استفاده از قدرت رسانه چه‌بسا مهم‌ترین راهبرد سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خود را پیاده می‌کنند.

البته این فرصت در ایران اسلامی هم از سوی اصحاب فکر و اندیشه و خبر با رویکرد انعکاس اخبار و وقایع درست و مطابق باارزش‌های نظام جمهوری اسلامی و انقلاب در طول این سال‌ها به‌خوبی در جریان است و خبرنگاران چه در رسانه ملی و چه در نشریات مکتوب و فضاهای مجازی توانسته‌اند جامعه را با قلم‌فرسایی خود از مسائل مختلف آگاه و از بسیاری از جریانات بافرهنگ سازی عبور دهند.

بنابراین جایگاه خبرنگار در جامعه ما امروز بالاتر از همیشه برجسته و ممتاز است و باید این زبان‌های رسای قلم را که دغدغه‌شان، آگاهی بخشی، تبادل ارتباطات و اطلاعات و رفع موانع و مشکلات در جامعه است را در همه ابعاد حمایت کرد.

این‌جانب سالروز شهید صارمی را گرامی می‌دارم و روز هفدهم مرداد را که روز خبرنگار نام‌گذاری شده است را به همه اصحاب خبر و رسانه و خبرنگاران فعال در عرصه‌های مختلف نشریات مکتوب، سایت‌ها، فضاهای مجازی و صداوسیما که در طول سال خالصانه و بی‌ریا تلاش و قلم‌فرسایی می‌کنند تبریک عرض می‌کنم.
آدرس کوتاه :