پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت روز خبرنگار


حسین فلاح، فرماندارمیبد، به مناسبت روز ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار، سالروز شهادت شهید محمود صارمی، طی پیامی به خبرنگاران این روز را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام تبریک "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح زیر است:

"روز خبرنگار" روز پاسداشت اصحاب قلم و اندیشه و تجلیل از مشعل‌داران آگاهی است. فرصت مغتنمی است تا آحاد جامعه ضمن توجه به جایگاه و رسالت خطیر این قشر شریف، تکریم و قدردانی شایسته‌ای را از همه خبرنگاران، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و ایثارگران عرصه اطلاع‌رسانی انجام دهند.

از سوی دیگر خبرنگاران می‌توانند با توجه به شعار امسال و کمک به بهبود شرایط موجود اقتصادی در کشور، عزم خود را جزم نمایند تا سهمی در تبلیغ حمایت از تولید ملی داشته و حامی مناسبی برای کار و سرمایه ایرانی باشند و با قلم نافذ خود باعث ارتقاء و پیشرفت صنعت کشور شوند.

این‌جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان عرصه خبر به‌ویژه شهید گران‌قدر صارمی، این روز را به‌تمامی خبرنگاران و اصحاب رسانه و نشریات مکتوب و فضاهای مجازی شهرستان میبد تبریک عرض نموده  و از زحمات تمام عزیزان رسانه‌ای در شهرستان و استان که به نحو مطلوب در جهت اطلاع‌رسانی و آگاهی مردم از فعالیت‌ها و خدمات دولت تدبیر و امید در این شهرستان تلاش می‌نمایند؛ ارج می‌نهم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و در ظل توجهات خاصه حضرت بقیه‌الله الاعظم (عج) و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در سال حمایت از کالای ایرانی در اطلاع‌رسانی صحیح و دقیق موفق و مؤید باشید.
آدرس کوتاه :