پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت روز جهانی هلال‌احمر و صلیب سرخ


فرماندار شهرستان میبد طی پیامی به مناسبت 18 اردیبهشت روز جهانی هلال‌احمر و صلیب سرخ را به خانواده بزرگ هلال‌احمر تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن کامل پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح زیر است:

تلاشگرانی که در جامه‌های سفید و سرخ، پیام‌آوران صلح و آرامش در لحظات پرتنش و پردرد هستند، بی‌شک فرشتگانی در آسمان انسانیت و همت هستند که بودنشان مرهمی بر زخم‌های کسانی است که در حوادث آسیب می‌بینند و چشمشان از بازی‌های دردآور روز گاه اشک‌بار است.

جمعیت هلال‌احمر با بهره‌گیری از آموزه‌های مکتب اسلام عزیز و سیاست‌های نظام اسلامی و به فعلیت رساندن ظرفیت‌های بشردوستانه مردم مؤمن و همیشه انقلابی ایران، نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ یادشده در گوشه گوشهٔ دنیا ایفا نماید و در سخت‌ترین شرایط و بحرانی‌ترین لحظات به‌ویژه در هنگام خشم و قهر طبیعت در کنار همشهریان و هم‌وطنان و همنوعان خود حاضر باشند و برای آسایش و رفاه آن‌ها از آرامش و عافیت خود چشم پوشیده‌اند.

لیکن برای خود لازم می‌دانم با استعانت از پروردگار متعال و در سالی که از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی) به نام سال "حمایت از کالای ایرانی" نام‌گذاری شده، به مناسبت 18 اردیبهشت روز جهانی هلال‌احمر و صلیب سرخ، مراتب تشکر و تقدیر خود را از خدمات و زحمات ارزنده و بی‌شائبه مدیریت، کارکنان، دوست داران، خیرین و فعالین داوطلب جمعیت هلال‌احمر شهرستان میبد و دیگر زحمت کشان این عرصه تبریک عرض نمایم.

امید است با همکاری و همدلی تمامی شما تلاشگران عرصه احسان، بشردوستی و نیکوکاری شاهد توفیقات بیشتر و موفقیت‌های عظیم‌تری در راستای انجام مأموریت‌ها و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
آدرس کوتاه :