پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت تجلی حضور مردم در انتخابات


حسین فلاح تجلی حضور سیاسی مردم در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری را ناشی از آگاهی، هوشمندی و بصیرت ملت ایران خواند و نمایش این اقتدار ملی را درصحنه بین‌المللی به پیشگاه رهبر معظم انقلاب، ملت ایران به‌ویژه مردم شریف استان یزد و شهرستان میبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد؛ متن کامل این پیام به شرح ذیل است:

ملت ایران که از آغاز انقلاب با تأسی از امام و ولایت‌فقیه و رهبری زیر پرچم ائمه معصومین و حکومت اسلام ناب محمدی همواره چشم جهانیان را به این الگوی جدید در جهان معاصر خیره کرده‌اند؛ بار دیگر با حضور حماسه سیاسی خود، نام بلندآوازه ایران اسلامی را در عالم طنین‌افکن کردند و به دشمنان نظام و انقلاب نشان دادند که در مسیر انقلاب و ولایت هرگز به دشمنان اجازه دخالت در امور کشورشان را نمی‌دهند.

این‌جانب به‌عنوان خدمتگزاری کوچک از حضور یکپارچه و افتخارآفرین و حماسی مردم شریف میبد در پای صندوق‌های رأی را که از اولین لحظات آغاز رأی‌گیری از پیر و جوان و زن و مرد در شعبه‌های اخذ رأی حاضر شدند و برای پایداری نظام و انقلاب رأی داند تقدیر و تشکر می‌کنم.

از تلاش‌های اعضای هیئت اجرایی، هیئت نظارت شورای نگهبان، بازرسی، اعضای شعب اخذ رأی، بخشداران، شهرداران، مسئول، دبیر و اعضای کمیته ستاد انتخابات شهرستان، اصحاب رسانه و اعضای شورای تأمین که در برگزاری انتخابات سالم تلاش کردند قدردانی و تشکر می‌کنم.

همچنین از همه نامزدها و هواداران این دوره از انتخابات حوزه تفت و میبد که در طول زمان‌بندی تبلیغات در سطح شهر، ضوابط و قوانین انتخابات را با سعه‌صدر رعایت کردند تشکر می‌کنم.
آدرس کوتاه :