پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت آغاز هفته دولت و روز كارمند


فرماندارمیبد در پیامی سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر و آغاز هفته دولت را به مردم مؤمن و انقلابی شهرستان میبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام کامل "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

هفته دولت به‌نوعی ارزیابی تلاش یک سال مسئولیت دولتمردان ازنظر مدیریتی و خدماتی است تا مردم را با فعالیت‌های انجام‌شده در توسعه و عمران و آبادانی هر منطقه آشنا سازند.

هرچند انجام همه طرح و پروژه‌ها البته با اولویت‌ها و نیازهای منطقه از وظایف اصلی یک مسئول است که در راستای رضایت‌مندی و خدمت به مردم انجام می‌گیرد اما این امر در صورت عدم مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق و تلاش شبانه‌روزی تحقق نمی‌یابد.

در همین راستا و در کنار سیاست‌های دولت تدبیر و امید در توسعه و آبادانی شهرها و روستاها، خوشبختانه در شهرستان میبد شاهد بهره‌برداری از طرح و پروژه‌های مختلف عمرانی، میراث فرهنگی، آموزی، درمانی، منابع طبیعی و کشاورزی هستیم که همه با اشراف و همدلی و همکاری امام‌جمعه، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و پی گیری‌های بی‌وقفه فرمانداری میبد بودیم.

بنابراین بهره‌برداری از 95 پروژه کوچک و بزرگ در سال 97 در شهرستان میبد بااعتباری بالغ‌بر 51 میلیارد و پانصد میلیون تومان عموماً از بخش دولتی نشان می‌دهد که باوجود تنگناهای مالی گام‌های مؤثری برداشته‌شده است که مایه دلگرمی و نشاط اجتماعی وامید به زندگی را در جامعه افزایش خواهد بود.

این‌جانب با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای دولت شهیدان رجایی و باهنر؛ هفته دولت و روز كارمند را به همه كارگزاران و كارمندان دولت به ويژه همكاران متعهد و خدوم در شهرستان میبد تبريك عرض نموده و در شرایط حساس کشور که دشمنان دندان‌های خود را برای پاره‌پاره کردن ارزش‌های نظام و انقلاب تیزک رده‌اند از مردم شریف و همیشه درصحنه میبد تقاضا دارم با وحدت و انسجام و همدلی و گوش دادن به فرامین رهبر معظم انقلاب، دولت را در اداره امور کشور همراهی کنند تا بتوانیم مثل گذشته از این شرایط سخت تحریم‌های اقتصادی هم عبور کنیم.

 
آدرس کوتاه :