پیام تبریک فرماندارمیبد به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر


حسین فلاح فرماندار شهرستان میبد؛ طی پیامی آغاز دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به ملت شریف ایران، خاصه مردم شریف شهرستان میبد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، متن پیام "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح زیر است:

۱۲ بهمن‌ماه سال 13۵۷ روز ورود تاریخی امام راحل (ره) به میهن عزیزمان؛ یک روز تاریخی در کشور ما محسوب می‌شود و این بازگشت مقدمه‌ای برای حرکت بی‌سابقه ملت ایران در به ثمر رساندن انقلاب شکوهمند اسلامی بود.

تشعشع خورشید درخشان آزادی در چهلمین سال یاد پیروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی و فجر فاطمی ملت ایران، فصلی نو و آغازی مجدد بر دفتر اقتدار و سربلندی امتی است که شرح ایستادگی و دلاوری مردمانش، دنیا را به تعجب واداشت و سوی امید را در دل‌های غم‌زده و خاموش مظلومان و رنج‌کشیدگان روشن ساخت.

این‌جانب ضمن تسلیت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک طلیعهٔ فجر آزادی و چلّهٔ انقلاب، و یاد و خاطره شهدای دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، از تمام ملت شریف ایران اسلامی خصوصاً مردم بصیر و همیشه درصحنه میبد دعوت کرده تا با حضوری پرشور و دشمن‌شکن در مراسم‌های مرتبط با ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی شرکت کرده و در ۲۲ بهمن‌ماه به‌عنوان سالروز پیروزی این شجره طیبه مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان و مستکبران جهان بکوبند.
آدرس کوتاه :