پیام تبریک بخشدارمرکزی میبد به مناسبت روز شهرداری و دهیاری


بخشدار مرکزی میبد با صدور پیامی، 14 تیرماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها را به مجریان مدیریت شهری و روستایی سطح شهرستان و بخش مرکزی میبد تبریک و تهنیت گفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی میبد، متن پیام " محمدجواد احمدی " بخشدار مرکزی میبد به شرح ذیل است:

با توجه به تصویب قانون تأسیس دهیاری‌ها این نهاد عمومی غیره دولتی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم درجهت خدمات‌رسانی به روستائیان و رسیدگی به مشکلات و موانع موجود در یک روستا آغاز به فعالیت نموده و دهیار به‌عنوان مدیر ارشد روستا و بازوی اجرای مصوبات شورای اسلامی، مسئول رسیدگی به وظایف قانونی مربوطه است و نهایتاً خدمات و وظایفی را که شهرداری در سطح شهرها بر عهده‌دارند، دهیاری‌ها در سطح روستاها عهده‌دار هستند.

این‌جانب فرصت را مغتنم شمرده ضمن تبریک این روزبه دهیاران و شهرداران شهرستان میبد از خدمات دهیاران و اعضای محترم شوراهای اسلامی بخش مرکزی و شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند بزرگ، سلامتی و توفیق روزافزون همهٔ خدمتگزاران این عرصه را آرزومندم. امیدوارم همه بتوانیم با همکاری و هماهنگی با مدیریت درست در مسیر کاهش و رفع مشکلات جهت نیل به اهداف ارزشمند این نهاد خدمتگزار و خدمات‌رسانی مطلوب و مناسب به روستائیان عزیز و عمران و آبادانی بیشتر روستاهای دیارمان تلاش نماییم.
آدرس کوتاه :