پيام فرماندار ميبد به مناسبت يوم الله 22 بهمن


در آستانه سي و پنجمين سالگرد پيروزي شكوه مند انقلاب اسلامي ايران فرماندار ميبد از مردم انقلابي شهرستان ميبد خواست تا با راهپيمايي خود برگ زرين ديگري را در كارنامه درخشان شهرستان ميبد ورق بزنند . متن پيام بديد شرح است :


بسم الله الرحمن الرحيم
در سپيده دمان بهمن 57 بزرگ مردی از تبار رسول الله (ص)، شب بیکران ظلمت و تباهي را كنار زد و مردم آزاده ي ايران اسلامي را  به استقلال و آزادی در فجر انقلاب دعوت کرد. هنوز هم صدای جاویدان او در سراسر تاریخ به گوش می رسد. بهمن پیروز آمد ، تا دگر بار حماسه ی سترگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در ياد جان هاي بيدار زمان زنده كند.
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ايران است، روزهای پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد .
ملت شريف ايران بويژه مردم ولايت مدار و انقلابي شهرستان ميبد به خوبي ياد دارند كه چگونه در چنگال كاپيتالسيون اسير بودند و منابع و درآمده هاي ملت به جيب استكبار شرق و غرب ريخته مي شد .
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‏انداز کرد. دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندي و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
22
بهمن اوج شكوه و عظمت پيروزي ملتي مسلمان و متكي به آرمان هاي ائمه (عليهم السلام) بر طاغوت و طاغوتيان است كه ياد و خاطره حماسه سازي هاي آن هرگز از صفحه تاريخ و ذهن مردم ايران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.
انقلاب اسلامی ایران، نه تنها سرنوشت کشور را تغییر داد و اسلام را به حکومت نشاند، بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین المللی و جهانی نیز تأثیر گذاشت و عرف نظام بین المللی را بر هم زد
 
امروز به برکت انقلاب اسلامي و با وجود صدها دسیسه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی از سوی دشمنان، ملت ایران زنده و با نشاط، مسؤولان و دولت مردان کوشا و دل سوز، استعدادهای جوانان در جوشش و بالندگی، شعارها و هدف های ملت و دولت یکسان و همه با سمت و سوی ایرانی بزرگ و آباد و متّحد و الگو برای کشورهای اسلامی و آفاق آینده، روشن و تاب ناک است.
اينجانبان در سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي و در آستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانيم، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهدا و امام شهدا خميني كبير(ره)، سی و پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به  محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بويژه خانواده معظم شهداء  تبریک و شادباش عرض نمایيم. بی تردید عموم مردم انقلابی ، شهید پرور و ولایت مدار شهرستان ميبد همگام و همصدا با مردم غیور ایران اسلامی با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... خامنه ای ( مدظله العالی ) حماسه ماندگار دیگری را رقم خواهند زد  ( ان شاء الله )
                                                                                         محمد رضا رجائي
                                                                                             فرماندار ميبد
آدرس کوتاه :