بسم الله الرحمن الرحيم
در سپيده دمان بهمن 57 بزرگ مردی از تبار رسول الله (ص)، شب بیکران ظلمت و تباهي را كنار زد و مردم آزاده ي ايران اسلامي را  به استقلال و آزادی در فجر انقلاب دعوت کرد. هنوز هم صدای جاویدان او در سراسر تاریخ به گوش می رسد. بهمن پیروز آمد ، تا دگر بار حماسه ی سترگ پیروزی انقلاب اسلامی ایران را در ياد جان هاي بيدار زمان زنده كند.
این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ايران است، روزهای پیروزی انقلاب شكوهمند اسلامی؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد .
ملت شريف ايران بويژه مردم ولايت مدار و انقلابي شهرستان ميبد به خوبي ياد دارند كه چگونه در چنگال كاپيتالسيون اسير بودند و منابع و درآمده هاي ملت به جيب استكبار شرق و غرب ريخته مي شد .
دهه مبارک فجر، تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان، با انقلاب اسلامی خویش، صفحه‏ای زریّن را در تاریخ حیات آدمی گشود و ندای خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش جان جهانیان طنین‏انداز کرد. دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ سربلندي و عزت ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.
22
بهمن اوج شكوه و عظمت پيروزي ملتي مسلمان و متكي به آرمان هاي ائمه (عليهم السلام) بر طاغوت و طاغوتيان است كه ياد و خاطره حماسه سازي هاي آن هرگز از صفحه تاريخ و ذهن مردم ايران و جهان محو و زدوده نخواهد شد.
انقلاب اسلامی ایران، نه تنها سرنوشت کشور را تغییر داد و اسلام را به حکومت نشاند، بلکه بر کشورهای منطقه و قواعد بین المللی و جهانی نیز تأثیر گذاشت و عرف نظام بین المللی را بر هم زد
 
امروز به برکت انقلاب اسلامي و با وجود صدها دسیسه اقتصادی، سیاسی و فرهنگی از سوی دشمنان، ملت ایران زنده و با نشاط، مسؤولان و دولت مردان کوشا و دل سوز، استعدادهای جوانان در جوشش و بالندگی، شعارها و هدف های ملت و دولت یکسان و همه با سمت و سوی ایرانی بزرگ و آباد و متّحد و الگو برای کشورهای اسلامی و آفاق آینده، روشن و تاب ناک است.
اينجانبان در سال حماسه سياسي و حماسه اقتصادي و در آستانه بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند کشور عزیزمان بر خود لازم می دانيم، ضمن گرامیداشت ياد و خاطره شهدا و امام شهدا خميني كبير(ره)، سی و پنجمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی را به  محضر رهبر فرزانه انقلاب و همه مسئولان و خدمتگزاران نظام و بويژه خانواده معظم شهداء  تبریک و شادباش عرض نمایيم. بی تردید عموم مردم انقلابی ، شهید پرور و ولایت مدار شهرستان ميبد همگام و همصدا با مردم غیور ایران اسلامی با حضور دشمن شکن خود در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن ضمن تجدید بیعت با آرمانهای حضرت امام خمینی (ره) و ولی امر مسلمین حضرت آیت ا... خامنه ای ( مدظله العالی ) حماسه ماندگار دیگری را رقم خواهند زد  ( ان شاء الله )
                                                                                         محمد رضا رجائي
                                                                                             فرماندار ميبد