پيام فرماندار ميبد به مناسبت حضور پرشور مردم شهرستان ميبد در راهپيمايي 22 بهمن


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : در پي حضور پرشور مردم شهرستان ميبد در راهپيمايي 22 بهمن امسال فلاح فرماندار ميبد طي پيامي از حماسه آفرينان اين مراسم تقدير نمودند . متن پيام بدين شرح است :


بسمه تعالی

مردم سرافراز، متدین، ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان ميبد
بار دیگر حضور افتخارآمیز، به یاد ماندنی و دشمن شكن شما ولی نعمتان اصلی انقلاب در مطلع الفجر پیروزی حق بر باطل و در سالروز انفجار نور (یوم ا... 22 بهمن) و در طلیعه معطر سی و ششمین بهار پیروزی صفحه دیگری بر افتخارات بزرگ انقلاب اسلامي افزود.

حضور با شکوه و پر از شور شما مردم ميبد  بار دیگر یکی از بی‌نظیرترین حماسه‌های حضور مردمی را خلق کرد، كه نشانگر تصویر بی‌بدیلی از وحدت، همبستگی، هوشمندی و بیداری مردمی است که موجبات حفظ و تثبیت و تقویت انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی شده و خواهد شد .

شما مردم شجاع و غیور شهرستان ميبد همانند سال‌های گذشته پرشورتر و دشمن‌شکن در این گردهمایی بزرگ انقلاب شرکت و با آرمان های امام راحل عظیم الشان و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت نموده و جلوه های بی نظیری از شکوه و اقتدار ملی را ترسیم نمودید.

برخود فرض می‌دانم از حضور حماسی و پرشور همه آحاد مردم شهرستان ميبد و بخش ندوشن در راهپیمائی سراسری یوم‌الله 22 بهمن که موجب تداوم اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی شده تقدیر و تشکر فراوان نموده و از درگاه حضرت حق دوام توفیق و سلامت مقام معظم رهبری و بهروزی و پیروزی شما مردم صبور، فهیم و فرهیخته استان را مسئلت دارم.
 
 
                                                                                                                                                                فلاح
                                                                                                                                                           فرماندار ميبد
آدرس کوتاه :