پيام فرماندارمیبد به مناسبت فرارسيدن نيمه شعبان


فرماندارمیبد به مناسبت میلاد باسعادت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) و فرارسیدن هفته گرامی داشت سربازان گمنام امام زمان (عج) پیام تبریک صادر کرد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، پیام کامل "حسین فلاح" فرماندارمیبد به شرح ذیل است:

پانزدهمین شب این ماه، شب برائت (شب نجات) نامیده می‌شود. این شب که احوال و رویدادهای طول سال نوشته می‌شود، مصادف است با طلوع خورشید درخشان جهان بشریت و میلاد دوازدهمین گل بوستان امامت، آخرین منجی که بنا بر مشیت الهی ازنظرها غایب گشت ولی جهان از وجود مبارکش بهره می‌برد، آن‌سان که از خورشید پشت ابر بهره‌مند می‌شود، او حجت خدا در عصر غیبت است و هرگز زمین خالی از حجت نخواهد بود.

 

نام‌گذاری سالروز این میلاد خجسته به نام سربازان گمنام امام زمان (عج)، فرخنده و به‌حق است؛ همچنان که مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) فرموده‌اند: «وزارت اطلاعات به همت نیروهای باایمان، متعهد، متخصص، دلسوز و انقلابی خدمات بزرگی برای انقلاب انجام داده است و اکنون پایگاه عظیم مبارزه و جهاد در عرصهٔ جنگ اطلاعاتی در دنیای امروز است.»

"الهم عجل لولیک الفرج" بانگ سربازان گمنامی است که اشک شوق به‌وقت شهادت و رشادت به راه مهدی زمان از چهره می‌غلتانند و در آرزوی روزی هستند تا که دوشادوش او نقاب برکشند و عالم را از وجود ظالمان بری سازند.

 

بی‌تردید سربازان گمنام امام زمان (عج) طی چهار دهه گذشته در عین گمنامی، یکی از ارکان مستحکم و شکست‌ناپذیر نظام در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بوده و همواره در حساس‌ترین دوران، با درایت و هوشمندی خود، توطئه‌های دشمنان ایران اسلامی را یکی پس از دیگری با شکست مواجه نموده‌اند.

در شرایط فعلی نیز صیانت از منافع ملی و ارزش‌های نظام اسلامی، حفظ انسجام و همبستگی ملی، مبارزه با تروریسم، فراهم کردن امنیت به‌عنوان بستری برای سرمایه‌گذاری و رونق اقتصادی در سال "حمایت از کالای ایرانی" و بالاتر از همه تأمین امنیت ملت شریف و بیدار ایران اسلامی از مهم‌ترین خدمت سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

این‌جانب این میلاد فرخنده و همچنین روز سربازان گمنام آن حضرت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران‌قدر عرصه امنیت و آرامش و پایداری ، را به پیشگاه مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و مسلمانان و شیعیان جهان به‌ویژه مردم شریف میبد تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند سبحان تعجیل در فرج مبارک آن حضرت، عزت و اقتدار روزافزون نظام جمهوری اسلامی ایران و پیروزی مستضعفین عالم و نابودی دشمنان اسلام را در اجرای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مسئلت می‌نمایم.

 
آدرس کوتاه :