پيام تبريك فرماندار ميبد به مناسبت گراميداشت هفته وحدت :


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : فرماندار ميبد با آغاز هفته وحدت طي پيامي اين هفته را تبريك گفتند ، متن پيام بدين شرح است :


بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و صلوات خداوند بر آخرین فرستاده الهی حضرت محمد بن عبدالله(ص) که با بعثت پر شکوهش جهان را غرق در نور ساخت و جهانیان را به اخوت ،برابری و برادری دعوت کرد.

پیامبر عظیم الشان اسلام در عصر تاریکی و جهالت آن روز جامعه ،متعالی ترین دستورات را برای جامعه بشری به ارمغان آورد و امروز مسلمانان می بایست با بکارگیری دستورات و پیروی دقیق از فرامین و سیره  آن رسول گرامی (ص)  جامعه اسلامی را به قلل رفیع افتخار و عزت نائل سازند.

نامگذاری هفته وحدت  اقدام مدبرانه و عالمانه ای بود که توسط حضرت امام خمینی(ره)  برای خنثی کردن توطعه های دشمنان انجام شد و امروز همه ما وظیفه داریم که در راستای هدف بزرگ حضرت امام (ره) تلاش و کوشش نماییم

امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به وحدت و همبستگی دارد و این موضوع مهم همواره مورد تاکید  رهبر فرزانه حضرت امام خامنه ای "مد ظله عالی" بوده است.

ایجاد وحدت بین اقشار مختلف بهترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است .لذا همگان مخصوصا مسئولان فرهنگی باید برای تحقق وحدت و همدلی در جامعه تلاش و کوشش نمایند.

اینجانب ضمن تبریک میلاد سراسر سعادت نبی مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق(ع) و گرامیداشت  هفته وحدت آرزو می کنم  که وحدت و یکپارچگی میان مسلمانان که از ضرورت های  جهان اسلام است روز بروز مستحکمتر  گردد و پرچم اسلام عزیز در تمام جهان به اهتزاز در آید . .
آدرس کوتاه :