پست فوق توزیع برق مزرعه کلانتر میبد آماده بارگیری شد


مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در دیدار با فرماندار و بخشدار مرکزی میبد گفت: پست فوق توزیع مزرعه کلانتر با احداث ۱۴ کیلومتر خط ۶۳ کیلوولت بااعتبار ۱۰ میلیارد تومان و نصب پست سیار ۶۳.۲۰ کیلوولت با ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر بااعتبار 3 میلیارد تومان هزینه آماده بارگیری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در دیدار با «حسین فلاح» فرماندار و «محمدجواد احمدی» بخشدار مرکزی در محل فرمانداری میبد گفت: پست فوق توزیع مزرعه کلانتر با احداث ۱۴ کیلومتر خط ۶۳ کیلوولت بااعتبار ۱۰ میلیارد تومان و نصب پست سیار ۶۳.۲۰ کیلوولت با ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر و مجموع ۱۳ میلیارد تومان هزینه از این هفته بارگیری می‌شود.

محمدحسن صباغ زادگان تصریح کرد: با توجه به افزایش رشد بار مصرف برق در این منطقه و کامل شدن ظرفیت پست‌های برق آن برای پایداری شبکه و تأمین برق موردنیاز واحدهای صنعتی احداث پست فوق توزیع برق موردنیاز واقع شد.

وی اضافه کرد: از حدود ۲ سال پیش این پروژه که قسمتی از آن چهار مداره و قسمتی ۲ مداره است در دستور کار شرکت برق منطقه‌ای استان قرار گرفت که با پیگیری و انجام اقدامات مرتبط از هفته آینده پست توزیع احداث‌شده بارگیری می‌شود.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد در پایان گفت: بارگیری از پست فوق توزیع مزرعه کلانتر پایداری در شبکه برق، تأمین برق مطمئن برای صنایع و کاهش تلفات در شبکه را به دنبال دارد.

فرماندارمیبد نیز در این دیدار با تشکر از شرکت برق منطقه‌ای یزد و اهتمامی که دراین‌ارتباط شده است، گفت: واحدهای صنعتی مشکلات و دغدغه‌هایی چون نحوه توزیع برق بین فیدرها و … داشتند که با انجام این اقدام خوب و به‌موقع ان‌شاءالله دغدغه‌ها رفع خواهد شود.

حسین فلاح تصریح کرد: البته با احداث پست فوق توزیع برق مزرعه کلانتر و رفع مشکلات همچنان باید رعایت صرفه‌جویی در پیک مصرف مورد هدف واحدهای صنعتی و مردم باشد.


آدرس کوتاه :