فرماندارمیبد:

پروژه روشنایی بلوار دفاع مقدس آغاز می شود


فرماندارمیبد در نشست با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان بر همکاری این شرکت در روشنایی مسیر میدان دفاع مقدس تا پل ندوشن تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با اشاره به دستور وزیر نیرو در این رابطه گفت: دستور روشنایی این مسیر را وزیر نیرو در موقع افتتاح پست برق این شهرستان صادر کرده است.

حسین فلاح افزود: مسیر میدان دفاع مقدس تا پل ندوشن 3 کیلومتر است که در دیداری که با مدیرعامل شرکت توزیع برق استان و معاونین داشتیم قرار شد همکاری لازم را جهت اجرای این پروژه داشته باشند و امیدواریم با همکاری که شهرداری خواهد داشت بتوانیم تیر برق‌ها و فونداسیون این مسیر را عملیاتی کنیم.

فلاح بابیان این‌که 50 درصد این پروژه بر عهده شهرداری و فرمانداری و 50 درصد هم به عهده اداره برق استان و شهرستان است خاطرنشان کرد: قرار است نصب روشنایی و کابل‌کشی این مسیر از سوی اداره برق و بقیه امور را شهرداری انجام دهد.

وی روشنایی بافت قدیم و خیابان امام را یکی دیگر از بحث‌های مطرح‌شده در این دیدار بیان کرد و گفت: روشنایی بافت قدیم و خیابان امام را هم اداره برق پذیرفت که کل روشنایی و هزینه‌های روشنایی را انجام دهد و شهرداری هم‌جایی که باید احیاناً دریافت قدیم و خیابان امام نیاز به حفاری و یا پر کردن کانال‌ها دارد انجام دهد.

فرماندارمیبد در پایان با قدردانی از توجه شرکت توزیع برق به مسائل برق شهرستان میبد گفت: در این رابطه آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد هم رایزنی‌های لازم را با مهندس صحتی انجام دادند که امیدواریم اقدامات خوب و مؤثری در جهت نظم بخشیدن به مبلمان شهری در شهرستان اتفاق بیفتد.

فلاح همچنین از همکاری و همدلی شهردار هم شورای اسلامی شهر هم در انجام امور شهرستان قدردانی کرد.


آدرس کوتاه :