فلاح فرماندار میبد:

پروژه آب‌رسانی به واحدهای خارج از شهرک صنعتی جهان‌آباد تا ۲ ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد


با حضور فرماندارمیبد، مسئولین آب منطقه‌ای‌ استان، مدیرعامل شهرک صنعتی جهان‌آباد و جمعی از مسئولین، آب‌رسانی به واحدهای خارج از این شهرک صنعتی بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد در این جلسه بابیان اینکه شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد با وسعت 435 هکتار و با استقرار 293 واحد صنعتی یکی از شهرک‌های صنعتی پویا و فعال استان محسوب می‌شود؛ توجه به زیرساخت‌های آن ازجمله تأمین آب این واحدها را امری لازم و ضروری خواند.

حسین فلاح با اشاره به اینکه آب موردنیاز واحدهای صنعتی مستقر در این شهرک از طریق سه حلقه چاه تأمین می‌شود به مشکلات واحدهای خارج از این شهرک پرداخت و گفت: قرار است آب موردنیاز این واحدها از محل آب انتقالی تأمین شود.

وی بر همکاری شهرک صنعتی، اداره گاز، آب روستایی، راه و شهرسازی و سازمان آب منطقه‌ای‌ استان در جهت لوله‌گذاری به واحدهای خارج از شهرک صنعتی تأکید کرد و گفت: لوله‌گذاری به طول 8 کیلومتر بااعتباری بالغ‌بر 500 میلیون تومان از محل بخش خصوصی برای آب‌رسانی به این واحدها آغازشده است و امیدواریم ظرف مدت 2 ماه آینده این پروژه به اتمام برسد.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: با پی گیری‌های انجام‌شده 36 لیتر و نیم آب از آب انتقالی از سال 1387 به صنایع میبد اختصاص‌یافته است که از محل ایستگاه شحنه یزد تا شهرک صنعتی میبد لوله‌گذاری شده و در مرحله بهره‌برداری قرارگرفته است.

فلاح افزود:13 واحد تولیدی سهامدار این آب انتقالی هستند و این واحدها با اتمام پروژه لوله‌گذاری از این آب بهره‌مند خواهند شد.
آدرس کوتاه :