پدافند غیرعامل مقوله‌ای است که باید جدی گرفته شود


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در جلسه شورای پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل که حفظ جان، تضمین امنیت و صیانت از تمامیت ارضی و حاکمیت ملی در همه زمان‌هاست؛ باید جدی گرفته شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «علیرضا ابوالحسنی» معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد در جلسه شورای پدافند غیرعامل شهرستان، ایمنی و امنیت را همواره از دغدغه‌های جامعه بشری خواند.

علیرضا ابوالحسنی گفت: پدافند غیرعامل درواقع نوعی دفاع غیرنظامی است که به جنگ‌افزار نیاز ندارد اما می‌تواند جلوی بسیاری از خسارت‌های جانی و مالی را بگیرد.

ابوالحسنی تصریح کرد: هدف در پدافند غیرعامل پیشگیری از تلفات جانی و خسارت‌های مالی و اقتصادی و تجهیزات و تأسیسات حساس نظامی و غیرنظامی است.

وی گفت: درواقع مجموعه اقدامات غیرمسلحانه که موجب بازدارندگی و تداوم فعالیت‌های ضروری و ارتقاء پایه‌ای ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدهای دشمن است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: بنابراین پدافند غیرعامل که حفظ جان، تضمین امنیت و صیانت از تمامیت ارضی و حاکمیت ملی در همه زمان‌هاست؛ باید جدی گرفته شود.


آدرس کوتاه :