در دیدار فرماندارمیبد با مدیرعامل هلال‌احمر استان:

پایگاه امداد و نجات جاده‌ای میبد به بهره‌برداری می‌رسد


فرماندارمیبد به همراه رئیس شعبه جمعیت هلال‌احمر میبد با حضور در جمعیت هلال‌احمر استان با مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، چهارشنبه هفته گذشته سوم مردادماه، فرماندارمیبد به همراه رئیس شعبه جمعیت هلال‌احمر میبد با دکتر حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر دیدار و گفتگو نمود.

فرماندارمیبد در ابتدا ضمن تبریک به دکتر محسن حرازی زاده به‌عنوان مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد، برای ایشان آرزوی موفقیت و از زحمات این جمعیت تقدیر و تشکر نمود.

حسن فلاح در این دیدار امدادرسانی و کمک به حادثه دیدگان را از اهداف متعالی و خداپسندانه جمعیت هلال‌احمر برشمرد و گفت: جمعیت هلال‌احمر به‌صورت شبانه‌روزی، بدون هیچ چشم‌داشت و به‌صورت داوطلبانه به بهترین صورت ممکن نسبت به انجام این اهداف اهتمام می‌ورزد.

فلاح نقش امدادگران در حوادث و همچنین توجه به امور بشردوستانه و فرهنگی مهم دانست و بیان داشت: جمعیت هلال‌احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف؛ حوادث و آسیب‌ها را شناسایی کرده و راه‌های پیشگیری از آن‌ها را با ارائه آموزش‌های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد.

فرماندارمیبد استقرار و فعالیت جمعیت هلال‌احمر درراه‌های مواصلاتی شهرستان را موجب دلگرمی و اطمینان خاطر مسافران و مردم شریف شهرستان دانست و بیان کرد: با کمک خیر محترم در مورد احداث پایگاه جاده‌ای میبد که مراحل پایانی ساخت آن طی می‌شود، در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد هم در صحبت‌های خود با ارائه گزارشی از مسائل و مشکلات موجود در جمعیت هلال‌احمر شهرستان اظهار داشت: می‌کوشیم با تعامل و همکاری بیشتر مشکلات و کاستی موجود را به‌منظور امدادرسانی مطلوب و ارائه خدمت‌رسانی بهتر به مردم مرتفع کنیم.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان یزد خواستار حمایت فرمانداری از طرح‌های سرمایه‌گذاری این جمعیت شد و اضافه کرد: خروجی تمامی این پروژه‌ها و طرح‌ها، خدمت به مردم است.


آدرس کوتاه :