يحيي زاده : اگر كمك نمي كنيد سنگ نگذاريد .

يحيي زاده : اگر كمك نمي كنيد سنگ نگذاريد .


نماينده مردم ميبد و تفت در مراسم راهپيمايي 22 بهمن در محل سيدصدرالدين قنبر گفت پيشرفت در زمينه هاي عمراني، صنعتي و علمي از دست آوردهاي اصلي انقلاب نيست
يحيي زاده : اگر كمك نمي كنيد سنگ نگذاريد .

بلكه بزرگترين دست آورد  انقلاب  ارائه  شيوه اي جديد  از حكومت به جهانيان است . "حجت الاسلام يحيي زاده"  افزود انقلابي كه مردم ما انجام داده اند امروز الگو و اميد مسلمانان جهان است و براي به دست آوردن اين انقلاب اگر شهداي بيشتري داده بوديم و وضع اقتصادي بدتري داشتيم باز هم ارزش داشت .

وي در ادامه در مورد عملكرد دولت نهم به صحبت پرداخت و گفت : اين دولت با 51 سفر استاني و ديدار گسترده با مردم در سراسر كشور ديوار بين مردم و مسئولين را فرو ريخت . وي افزود دولت نهم در مسئله انرژي هسته اي گامي به عقب ننهاد و تسليم خواست ابرقدرتهاي جهان نشد . وي اظهار داشت افزايش چند برابري بودجه هاي عمراني كشور، استان و شهرستان از نقاط قوت اين دولت است .

وي در پايان گفت ما مي توانيم در تمامي عرصه ها شهر خود را توسعه دهيم و در خواست كرد اگر به اين شهرستان كمك نمي كنند لااقل سنگ نگذارند و بگذارند مردم خودشان براي خود كار كنند .

لازم به ذكر است در سي امين راهپيمايي 22 بهمن بيش از نه هزار نفر از مردم ميبد شركت داشتند . اين راهپيمايي از ساعت 9 صبح از محلات آغاز و در ساعت 11 در محل امامزاده سيدصدرالدين قنبر با قرائت قطع نامه به پايان رسيد

آدرس کوتاه :