فرماندارمیبد درگفتگو با خبرنگار میبدخبر:

وظیفه‌شناسی مردم کار مضاعف مسئولین را می‌طلبد


فرماندار شهرستان میبد با اشاره به حضور پرشکوه مردم در تمامی صحنه‌ها بیان داشت: وظیفه‌شناسی مردم کار مضاعف مسئولین را می‌طلبد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با اشاره به حضور پرشکوه مردم در تمامی صحنه‌ها گفت: وظیفه‌شناسی مردم کار مضاعف مسئولین را می‌طلبد.

 حسین فلاح، ضمن قدردانی از حضور باشکوه آحاد مردم، دانش آموزان و دانشجویان شهرستان میبد در راهپیمایی 13 آبان بیان داشت: مردم شریف، دانش آموزان و دانشجویان با حضور حماسی خود در این راهپیمایی بار دیگر نشان دادند که همچنان درصحنه هستند و نفرت خودشان را از آمریکا ابراز می‌دارند.

فلاح افزود: وظیفه ما مسئولین نیز در قبال وفاداری مردم ایران این است که باکار مضاعف و تلاش بیشتر و با این نگاه که بتوانیم کار مردم را در همه عرصه‌ها بهتر و مناسب‌تر حل کنیم خدمت‌رسانی کنیم.

وی با اشاره به اینکه قطعاً فشارها و دشمنی آمریکا با ملت ایران شدید خواهد بود، اظهار داشت: همه ما باید با تلاش خود مایه یاس و ناامیدی آمریکا و حرکت‌های ناجوانمردانه دشمنان باشیم. آمریکا سعی دارد با این نوع رفتار خصمانه ملت شریف ایران را ناتوان و ضعیف جلوه دهد ولی به برکت خون شهدا و با توان و عزت این ملت شریف نشان خواهیم داد که این آرزو را به گور خواهند برد.

فرماندارمیبد در پایان در خصوص تحریم‌های جدید آمریکا ابراز داشت: چهل سال است که ما در تحریم قرار داریم و آب‌دیده شده‌ایم ولی قطعاً اگر مردم و مسئولین و همه ارکان نظام کنار هم باشند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
آدرس کوتاه :