وزیر رفاه و تأمین اجتماعی در جلسه شورای اداری میبد

وزیر رفاه و تأمین اجتماعی در جلسه شورای اداری میبد


برخلاف گفته برخي بالغ بر صدهزار ساعت كار كارشناسي در جهت نحوه اجرا و عواقب طرح تحول اقتصادي صورت گرفته است
وزیر رفاه و تأمین اجتماعی در جلسه شورای اداری میبد

به گزارش روابط عمومي فرماندار ميبد وزیر رفاه و تأمین اجتماعی در جلسه شورای اداری میبد شركت و با بیان این که دولت به زير ساختها توجه دارد گفت : بعد از گذشت 30 سال هنوز شاهد اين موضوع هستيم كه نرخ تورم دورقمی مي باشد و نظام بانکداری و گمرکی به صورت اساسي اصلاح نگرديده و اصل و اساس آن دست نخورده باقي مانده است .

دكتر مصري افزود : دولت به منظور رفع این مشکل طرح تحول اقتصادی را در 7 بند به مجلس شورای اسلامی ارائه نموده تا گامی در جهت رفع نواقص ساختارهای زیربنائی و برقراري عدالت اجتماعي بردارد همچنين وي خاطر نشان نمود كه هرهفته جلسه هيأت دولت در خصوص كارشناسي طرح تحول برگزار گرديده و برخلاف گفته برخي بالغ بر صدهزار ساعت كار كارشناسي در جهت نحوه اجرا و عواقب طرح صورت گرفته است.

وي افزود شما به هرکشور عربی كه سفر کنید ، ایران را پرچمدار آزادی می دانند ، زیرا مي بينيم آن چه را كه بعد از گذشت سي سال از انقلاب محقق شده است همان چيزي است كه انقلاب اسلامي ايران به دنيا نويد داده است.

وزیر رفاه هم چنین با بیان این که تلاشهای بیگانگان برای فاصله انداختن بین مردم و نظام بیهوده بوده اظهار داشت : در اوج فشار و تحریمهای مختلف ، دست آوردهای ایران اسلامی را در علوم مختلف شاهد هستیم تا جایی که امروز کشورمان جزء 8 کشور بزرگ داراي تكنولوژي هوافضا مي باشد .

حجت الاسلام والمسلمین محمد اعرافی امام جمعه موقت میبد نيز ضمن خیر مقدم به وزیر و هیات دولت گفت : انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ، بر پایه عدالت و خدا محوری است و آن چه كه باعث پایداری این انقلاب شده الگو گیری از انقلاب و نهضت امام حسین (ع) است .

فرماندار ميبد با اشاره به 2 برابر شدن بودجه عمرانی در دولت نهم برای میبد گفت : تاکنون 77 میلیارد تومان در اين دولت برای میبد هزینه شده که خواستار توجه بیشتر نسبت به پتانسیل غنی این شهر شد.

آقای وزیر بعد از جلسه شورای اداری ، وارد فرمانداری میبد شد و از نزدیک با مشکلات مردم به ویژه صنعت گران آشنا و به آنها پاسخ گفت .

آدرس کوتاه :