بخشدار مرکزی میبد:

ورودی روستای جهان‌آباد بخش مرکزی میبد زیرسازی و آسفالت شد


بخشدار مرکزی میبد در بازدید از پروژهای روستایی این بخش از اتمام عملیات اجرایی احداث رمپ ورودی روستای جهان‌آباد از سمت جاده سنتو، طراحی، زیرسازی، سنگ جدول، آزادسازی و آسفالت خیابان ورودی این روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، بخشدار مرکزی میبد گفت: با تأسیس دهیاری و شکل‌گیری شورای اسلامی روستای جهان‌آباد از اواسط سال 1392، در خصوص ایمن‌سازی ورودی روستا و جاده اصلی با مشارکت اداره راه و شهرسازی و دهیاری اقدام شده است و طرح تفضیلی خیابان ورودی و معابر روستا نیز توسط دهیاری تهیه و به مرحله اجرا درآمده است.

محمدحسین قاسمی آزادسازی حمام واقع‌شده در مسیر، زیرسازی، اجرای سنگ جدول طرفین خیابان از محل اعتبارات دهیاری با مساعدت بخشداری مرکزی و به پیمانکاری شرکت تعاونی دهیاری‌های شهرستان را از فعالیت‌های انجام‌شده تاکنون برشمرد و افزود: تعیین مسیر به‌عنوان راه روستایی، با مشارکت اداره راه و شهرسازی شهرستان و استان و تأمین قیر یارانه‌ای راه روستایی با همکاری اداره راه و شهرسازی کمک بزرگی برای اجرای این پروژه‌ها بود.

قاسمی در ادامه با قدردانی از همکاری دهیاری و شورای روستا و راه و شهرسازی در جهت ساماندهی مسیر و رمپ ورودی گفت: در این راستا یکی از نقاط حادثه‌خیز مسیر سنتو هم با اجرای این پروژه حذف شد.

وی افزود: در مجموعه 450 متر مسیر ورودی این روستا به عرض 16 متر از محل اعتبارات دهیاری و بخشداری و با تأمین قیر یارانه‌ای از سوی راه و شهرسازی زیرسازی و آسفالت قرار شد.


آدرس کوتاه :