فرماندارمیبد در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان:

ورزش دوستان میبدی در سال جدید شاهد افتتاح پروژه‌های متعدد هستند/ میبد در فوتسال سالنی دارای بازیکنان باهوش، تکنیکی و توانمند است


فرماندارمیبد به همراه زارع رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان با شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوان استان یزد پیرامون مسائل ورزشی شهرستان میبد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در این نشست صمیمی و دوستانه فرماندارمیبد بابیان اینکه سال جدید، برای جوانان و علاقه‌مندان ورزش دوست میبدی نوید یک سال پربار درزمینهٔ ورزش شهرستان است تصریح کرد: در چشم‌اندازی که برای سال جدید پیش‌بینی کرده‌ایم چندین پروژه ورزشی تا پایان سال به امکانات ورزشی شهرستان اضافه خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته درمیبد سال میراث بود و در این زمینه رشد چشمگیری داشته‌ایم بیان نمود: شهرستان میبد در فوتسال سالنی دارای بازیکنان باهوش، تکنیکی و توانمند است و هرساله تیم‌های فوتسال شهرستان در مسابقات استانی خوش درخشیده و مقام‌های متعدی را کسب نموده‌اند.

فرماندارمیبد با تأکید بر اینکه در سال جدید تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز فوتسال دسته دوم کشور به کارخواهیم بست گفت: از دیگر پروژه‌های ورزشی که در سطح شهرستان جهت استفاده علاقه‌مندان به اتمام خواهد رسید سالن ورزشی مصلی آیت‌الله اعرافی (ره) است.

وی ادامه داد: زمین فوتبال چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهرک شهدا با پیشرفت فیزیکی 30 درصدی با همکاری شهرداری، اداره ورزش و جوانان و برخی ادارات دیگر در حال آماده‌سازی است که امیدواریم تا پایان سال به بهره‌برداری برسد.

فرماندارمیبد نوید بهره‌برداری از استخر شهیدیه را تا پایان تیرماه داد و اضافه نمود: با بودجه خوبی که برای استخر شهیدیه از طرف دولت در نظر گرفته‌شده، امیدواریم این مکان ورزشی که دریکی از نقاط پرجمعیت میبد قرار دارد تا پایان تیرماه راه‌اندازی شود و مردم بتوانند تابستان 97 از این مکان ورزشی استفاده نمایند.

همچنین فرماندارمیبد با اشاره به پیست 50 هکتاری اسب‌سواری که توسط شرکت تعاونی اسب‌داران میبد در حال راه‌اندازی است گفت: علاقه‌مندان زیادی درمیبد به سمت نگهداری از اسب و پرورش آن روی آورده‌اند و میبد از این لحاظ نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

مسعود شریعتی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در این نشست بابیان اینکه زمین فوتبال چمن مصنوعی میبد دارای پیست استاندارد 5 خطه است افزود: چاله پرش، پرش با مانع، پرتاب نیزه و... در این مجموعه ورزشی در نظر گرفته‌شده است که با راه‌اندازی این مجموعه، دومین مکان ورزشی استاندارد ازنظر فیفا به فضای ورزشی استان اضافه خواهد شد.

گفتنی است در این نشست پس از تبادل آرا و نظرات مسئولین شهرستان و استان، پیشنهاد‌هایی برای بهره‌برداری از پروژه‌های ورزشی شهرستان داده شد که در دستور کار اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان قرار گرفت.


آدرس کوتاه :