هم‌اندیشی پیرامون احداث تعریض جاده مسیر مزرعه کلانتر


نشست هم‌اندیشی احداث رو فوژ میانی و روشنایی جاده مسیر روستای مزرعه کلانتر از توابع بخش مرکزی میبد با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها، فرماندار، بخشدار مرکزی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، در نشستی با حضور مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها،، فرماندار و بخشدار مرکزی میبد و معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، معاون امور دهیاری و شوراها، شهردار شهر میبد و همچنین مسئولان ادارات کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در خصوص احداث روفوژ میانی و روشنایی جاده مسیر روستای مزرعه کلانتر از توابع بخش مرکزی میبد هم‌اندیشی و تصمیماتی اتخاذ گردید.

"محمود زارع رشکوئیه" مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراها در این نشست بابیان اینکه احداث روفوژ میانی و روشنایی جاده مسیر روستای مزرعه کلانتر نقش مهمی در توسعه گردشگری و رونق اقتصادی این روستا دارد گفت: هدف از اجرای این طرح تسهیل در عبور و مرور ساکنان روستا، کاهش حوادث رانندگی و درنتیجه ارتقای سطح سلامت و ایمنی اهالی است.

محمود زارع رشکوئیه در ادامه خواستار همکاری بین بخشی دستگاه‌ها و تسریع درروند اجرای این طرح شد.

"حسین فلاح" فرماندار شهرستان میبد هم در این نشست گفت: با اشاره به عرض کم ورودی روستا و تلفات انسانی ناشی از حوادث رانندگی، ضرورت اجرای طرح تعریض جاده مسیر روستای مزرعه کلانتر از اهمیت بالایی برخورداراست.


آدرس کوتاه :