امام‌جمعه میبد:

همه دستگاهها درتامین زیرساختهای اردوگاه همکاری کنند


شورای آموزش‌وپرورش میبد این بار در اردوگاه فرهنگی تفریحی آیت‌الله خامنه‌ای بنستان در 45 کیلومتری این شهرستان با محوریت تأمین زیرساخت‌های این اردوگاه و با حضور امام‌جمعه، میبد، امام‌جمعه ندوشن، فرماندارمیبد، مدیران کل اداره گاز و راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان و اعضای این شورا برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حضرت آیت‌الله اعرافی در این جلسه گفت: اردوگاه بنستان ظرفیتی مناسب برای کل استان است و باید همه مسئولین استان و شهرستان در تکمیل زیرساخت‌های آن تلاش کنند.

امام‌جمعه میبد با قدردانی از مدیر آموزش‌وپرورش و همه دست‌اندرکاران در احداث 6 سوئیت اقامتی و زیرسازی و آسفالت 9 کیلومتری مسیر بنستان افزود: برای بهره بیشتر از این فضا باید طرح جامعی برای این اردوگاه تهیه شود.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور در این جلسه 60 میلیون تومان به مرمت و بازسازی مسجد اردوگاه اختصاص داد.

در این جلسه همچنین امام یک‌صد میلیون تومان یکی از خیرین میبد و 50 میلیون تومان امام‌جمعه به احداث درمانگاه و سالن ورزشی ندوشن اختصاص دادند.

فرماندارمیبد هم با ارائه گزارشی از فعالیت‌های خود گفت: سال گذشته با پی گیری‌هایی که شد بیش از 2 هزار تن قیر برای شهرستان اختصاص یافت که شاید در تاریخ شهرستان بی‌سابقه بود.

برق‌رسانی، گازرسانی، رفع مشکل آنتی دهی منطقه و جدول‌گذاری و باغچه‌بندی و تأمین مصالح موردنیاز جهت بازسازی و احداث سوئیت‌های جدید از مصوبات این جلسه بود.


آدرس کوتاه :