رئیس ستاد انتخابات استان درمیبد:

همه تمهیدات برای برگزاری انتخابات در استان فراهم است


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان در جلسه بررسی آخرین اقدامات انجام‌گرفته برای برگزاری یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان میبد گفت: خوشبختانه همه تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان فراهم است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «احمد ترحمی» افزود: فرمانداری‌ها و بخشداری‌های ما در مراکز و فرعی حوزه‌های انتخابیه آمادگی کامل دارند و آخرین آمادگی و اقدامات آن‌ها رصد و پایش شده است و مشکل خاصی در برگزاری انتخابات نداریم.

رئیس ستاد انتخابات استان بابیان اینکه هیئت‌های نظارت، اجرایی و بازرسی، جلسات آموزشی و دوره‌های کاری برای نمایندگان خودشان در صندوق‌های رأی برگزار کردند افزود: روز جمعه دوم اسفندماه شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی خواهیم بود.

ترحمی گفت: سیاست راهبردی ستاد انتخابات کشور بر چهار محور سلامت انتخابات، برگزاری قانونمند انتخابات، امنیت و مشارکت حداکثری استوار است.

وی بابیان اینکه وظیفه‌ای برای خروجی انتخابات نداریم بلکه عزم ما بر شکل‌گیری مجلس قوی و کارآمداست تصریح کرد: ما مأمور به اجرای انتخابات بدون جانب‌داری از کاندیدا یا فرد خاصی هستیم و به همه عوامل انتخابات توصیه‌شده است نهایت دقت را در اجرای قانون و انجام وظایف قانونی خودشان انجام دهند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: قطعاً انتخاب با مردم است و آن چیزی که نظر مردم باشد اعمال خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: برای چهار کرسی نمایندگی استان در مجلس شورای اسلامی در حوزه یزد و اشکذر 7 نامزد، اردکان 11 کاندیدا، تفت و میبد 23 نامزد و مهریز، بافق، بهاباد و خاتم و ابرکوه 24 داوطلب با همدیگر به رقابت خواهند پرداخت.


آدرس کوتاه :