فرماندارمیبد:

همه باید در کنار مدافعان سلامت مردم باشیم


فرماندارمیبد در جلسه ستاد مقابله با کرونا ضمن ابلاغ تبریک عید حضرت آیت‌الله اعرافی امام‌جمعه میبد به مردم شریف این شهرستان و تأکید ایشان در تأمین سلامت مردم و حمایت از قشرهای آسیب‌پذیر در این شرایط حساس گفت: شهرستان میبد در خط مقدم کرونا در استان قرار دارد و به علت قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی جاده تهران، قم –یزد با افزایش آمار مبتلایان به کرونا مواجه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، حسین فلاح تصریح کرد: شبکه بهداشت باید بیش‌ازپیش در این ایام عید بر آموزش نکات بهداشتی از طریق صداوسیما و فضاهای مجازی بپردازد و بااطلاع رسانی، مردم را با اصول مواجه با این ویروس در نانوایی‌ها، میوه‌فروشی‌ها، گل‌فروشی‌ها، پمپ‌بنزین‌ها و تمامی اماکن عمومی آشنا سازد.

فلاح از آموزش‌وپرورش و حوزه‌های علمیه خواست: دانش آموزان و طلاب پا به کار را برای خدمت‌رسانی به بیماران در بیمارستان با نیروهای سپاه و بسیج همراه کنند.

فرماندارمیبد حمایت از خانواده‌های کم‌بضاعت را یکی از دغدغه‌های آیت‌الله اعرافی، خواند و گفت: اداره بهزیستی و کمیته امداد و سایر ارگانها باید سبدهای حمایتی را تهیه و بین نیازمندان توزیع کنند.

حسین فلاح همچنین با اشاره به تلاش‌های شبانه‌روزی کادر پزشکی بیمارستان در خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی گفت: توجه به رعایت اصول بهداشت فردی و قدردانی از زحمات مدافعان سلامت مردم، انگیزه آن‌ها را برای ادامه کار در بیمارستان تقویت می‌کند.


آدرس کوتاه :