به مناسب هفته دفاع مقدس؛

همایش دوچرخه‌سواری سفیران اهداء عضو برگزار شد


به مناسب هفته دفاع مقدس همایش دوچرخ سواری "سفیران اهداء عضو" به همت بخشداری بفروئیه در شهر بفروئیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، بخشدار بفروئیه در این همایش با گرامی داشت هفته مقدس، عزت و سرافرازی ملت بزرگ ایران را مرهون ایثار و ازجان‌گذشتگی جوانان در طول 8 سال دفاع مقدس خواند و افزود: دفاع مقدس نماد شجاعت و ایستادگی و مقاومت ملت ما بود.

محمد اسماعیلی گفت: کسی باور نمی‌کرد که انقلابی نوپا که تمام نیروهای نظامی آن ازهم‌پاشیده و از انسجام کافی برخوردار نیست این‌گونه با تأسی از رهبر کبیر انقلاب حماسه‌آفرینی کنند.

وی بابیان اینکه تمام قدرت‌های استکبار در 8 سال دفاع مقدس از صدام جنایتکار حمایت کردند تا با شکست انقلاب، برای دست‌یابی به منابع و ذخایر این ملت یک‌بار دیگر چنگ بیندازند تصریح کرد: اما ملت با دست‌خالی و تکیه به سلاح ایمان و فرمان‌بری از ولی‌فقیه با تقدیم بیش از 200 هزار شهید اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک کشور به دست اجانب بیفتد.

اسماعیلی تصریح کرد: امروز هم ما به روحیه جهاد و شهادت و حماسه نیاز داریم و برای ادامه مسیر امام و شهدا راهی جز راه آن‌ها نداریم و با الگو گیری از این نمادهای بارز شهید و شهادت می‌توانیم قدرت و اقتدار خود را در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب حفظ کنیم.

بخشدار بفروئیه در ادامه با حضور بر سر مزار جوان ناکام محمد رشیدی که به علت سانحه تصادف مرگ مغزی و اعضایش به نیازمندان اهداء شد با خانواده وی همدردی و برای آن‌ها از درگاه خداوند متعال طلب صبر و شکیبایی کرد.

در این همایش 30 نفر از دوچرخه‌سواران هیئت دوچرخه‌سواری بفروئیه مسیر گلزار شهدای بیده تا گلزار شهدای بفروئیه را رکاب زدند و با حضور بر سر قبور شهدا و نثار شاخه گل با امام و شهدا تجدید میثاق کردند.

شرکت‌کنندگان در پایان با تکمیل فرم اهداء عضو به فرهنگ ایثار و گذشت و اهداء عضو تأکید کردند.


آدرس کوتاه :