معاون فرماندارمیبد

همایش جامعه عاری از اعتیاد در پارک بهاران برگزار می شود


معاون فرماندار میبد از برگزاری همایش جامعه عاری از اعتیاد به مناسبت گرامی داشت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میبد خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان میبد؛ معاون فرماندار میبد در جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر آگاهی بخشی نسبت به اعتیاد و خطرات و آسیب‌های مصرف مواد مخدر را یکی از راه‌های مقابله با این پدیده در جامعه خواند.

سید محسن فلاح بابیان اینکه شهرستان میبد به دلیل وجود شهرک‌های صنعتی هرساله شاهد حضور تعداد زیادی افراد غیربومی از مناطق مختلف کشور است گفت: وجود فرهنگ‌های مختلف و گاها افراد معتاد در میان کارگران صنایع باعث افزایش آمار اعتیاد در شهرستان شده است.

وی در ادامه از برگزاری همایش جامعه عاری از اعتیاد به مناسبت گرامی داشت هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان میبد خبر داد و گفت: این همایش دوشنبه ۲۳ خردادماه ساعت ۲۱ در پارک بزرگ بهاران برگزار می‌شود.

معاون فرماندار میبد بر تمهیدات لازم در جهت برگزاری هرچه باشکوه‌تر این همایش تأکید کرد و گفت: حضور خانواده‌ها در این همایش می‌تواند مهارت‌های افراد را در مقابله با اعتیاد بالا و آگاهی آن‌ها را نسبت به پدیده اعتیاد بالا ببرد.

فلاح با اشاره به اثرات این نوع همایش‌ها گفت: تابه‌حال دوره‌های آموزشی و همایش‌های خوبی در شهرستان در حوزه‌های مختلف برگزارشده است که همه آن‌ها در کاهش آسیب‌های اجتماعی، اعتیاد مؤثر بوده است.

سخنرانی کارشناسان مبارزه با مواد مخدر، نمایش، مسابقه و اهداء جوایز از برنامه‌های این همایش است.
آدرس کوتاه :