فرماندارمیبد در مصاحبه با خبرگزاری صداوسیمای مرکز یزد:

هفتم اسفند روز تجلی اقتدار ملی و حماسه‌ای‌ از جنس حضور خواهد بود


درحالی‌که 3 روزبه حماسه سیاسی ملت ایران باقی‌مانده است مردم شهرستان میبد هم خود را برای خلق یک حماسه سیاسی دیگر آماده می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، فرماندارمیبد با اشاره به آخرین وضعیت برگزاری انتخابات در این شهرستان گفت: آرام‌آرام به‌روز تجلی اقتدار و حماسه از جنس حضور ملت ایران در انتخابات نزدیک می‌شویم.

رئیس هیئت اجرایی شهرستان میبد افزود: خوشبختانه همه عوامل اجرایی، نظارت، بازرسی و دست‌اندرکاران انتخابات برای برگزاری انتخابات باشکوه برنامه‌ریزی کرده‌اند تا یک‌بار دیگر دنیا، بصیرت سیاسی ملت ایران را در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان به نظاره بنشینند.

حسین فلاح با اشاره به شور و شعور مردم و نامزدهای انتخاباتی در این شهرستان گفت: مردم، طرفداران و نامزدها در چارچوب قانون و با شور و شوق مشغول تبلیغات و طرفداری از کاندیدهای خود در شهر هستند به‌طوری‌که فضای خاصی از جنس حضور مردم تا این لحظه در شهرستان میبد ایجادشده است و سخنرانی‌ها و مناظره‌ها گاها شیرینی این محافل را برای مردم بیشتر کرده است.

فلاح بابیان اینکه قطعاً با هماهنگی که بین عوامل برگزاری انتخابات در شهرستان میبد است و باانگیزه قوی که مردم میبد در حضور باشکوه در انتخابات دارند انتخابات قوی را در میبد شاهد خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: شهرستان میبد درمجموع با 73 صندوق اخذ رأی بعد از مرکز استان بیشترین صندوق را به خود اختصاص داده است که از این تعداد 54 صندوق در شهر میبد،12 صندوق در شهر بفروئیه،6 صندوق در ندوشن و یک صندوق برای اقلیت زرتشتیان جهت اخذ رأی پیش‌بینی‌شده است.

فرماندارمیبد در پایان تصریح کرد: هفتم اسفند ایران اسلامی، استان یزد و مردم شریف شهرستان میبد با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی افتخار دیگری را خلق خواهند کرد و روز هشتم اسفند با اعلام نتایج انتخابات روز یاس و ناامیدی دشمنان ما خواهد بود.
آدرس کوتاه :