هزار و 400 نفر در فرایند انتخابات درمیبد دخیل هستند


فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد در حاشیه جلسه با نمایندگان فرماندار در انتخابات گفت: هزار و 400 نفر در فرایند این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان میبد دخیل هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد در حاشیه جلسه با نمایندگان فرماندار در انتخابات گفت: وظیفه همه ما ایرانی‌هاست که در این حماسه ملی حضور پیدا کنیم.

حسین فلاح بابیان اینکه با هماهنگی‌های بسیار خوبی که از بعد پشتیبانی، اجرایی و نظارتی انتخابات در شهرستان میبد انجام‌شده است؛ فرایند انتخابات با دقت و طبق برنامه زمان‌بندی پیش رفته است افزود: دوره‌های آموزشی برای عوامل اجرایی، نمایندگان فرماندار و کاربرانی که بحث‌های فنی را دنبال می‌کنند به‌خوبی انجام‌شده است.

فرماندارمیبد تصریح کرد: هزار و 400 نفر در فرایند این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان میبد دخیل هستند.

رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان میبد افزود: با تعداد 76 صندوق در سه بخش مرکزی، ندوشن و بفروئیه و شهر میبد، بعد از مرکز استان بیشترین صندوق‌های اخذ رأی را دارا هستیم.

فلاح گفت: شور، انگیزه و نشاطی که در انتخابات احساس می‌شود ان‌شاءالله شاهد مشارکت حداکثری مردم در امر انتخابات خواهیم بود و قطعاً روز دوم اسفندماه 98 روز امید و خوشحال‌کننده برای دوستداران انقلاب و یاس و ناامیدی برای بدخواهان این نظام خواهد بود.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: ازلحاظ تعداد نامزدها هم حوزه انتخابی شهرستان‌های میبد و تفت از تعداد قابل‌توجهی برخوردار است که امیدواریم نامزدها با اصل حفظ و رعایت قوانین انتخابات، در میدان انتخابات حاضر شوند.


آدرس کوتاه :