فلاح فرماندار:

نگاه مثبت و عشق نهفته در وجود میبدی‌ها ستودنی است

فلاح فرماندار در اجلاس عمومی اتاق اصناف شهرستان با ستودن همراهی صنعتگران و اصناف میبد گفت: عشق و نگاه مثبتی که میبدی‌ها دارند آن‌ها را زبانزد و برجسته کرده است.

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، اجلاس عمومی اتاق اصناف شهرستان با حضور"حسین فلاح" فرماندار و جمعی از مسئولین و روسای اصناف میبد در سالن رستوران زیتون برگزار شد.

فرماندارمیبد در این اجلاس، گفت: باعث افتخار است که در جای‌جای استان میگویند که برای خرید به میبد بروید و این نشانگر این است که اصناف میبد منصف هستند و در این اوضاع و شرایط باید به همین منوال و بلکه بهتر از گذشته کالا و خدمات عرضه کنند.

حسین فلاح در ادامه گفت: همه ما به‌نوعی به‌عنوان گوینده هستیم و کمتر به آنچه خود از مستحبات دینی و بایدونبایدها می‌گوییم عمل می‌کنیم و رفتارهای اجتماعی ما زیاد تحت تأثیر اعتقادات و اذکار دینی نیست.

فلاح یادآور شد: باید به‌نوعی داشته‌های گذشته آباد و اجداد خود را احیاء کنیم، داشته‌هایی که با نوع‌دوستی همراه بود.

وی در ادامه اظهار داشت: افتادن اتفاق‌های خوب در مجموعه‌ای انگیزه دهنده به انجام اموری در راستای پیشرفت کار آن مجموعه است.

فرماندارمیبد تصریح کرد: نظام اداری که به‌گونه‌ای شرایط را برای مردم دشوار می‌کند، می‌تواند با تغییر نگاه و فراهم کردن شرایط مناسب تسهیل کار مردم را موردتوجه قرار دهد.

در پایان این اجلاس از فرماندارمیبد و همچنین روسای اصناف شهرستان با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.