با حضور قاسمي بخشدار مركزي :

نمايشگاه كتاب به مناسبت 35 سالگرد پيروزي انقلاب افتتاح شد


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان ميبد : به مناسبت سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و با حضور بخشدار مركزي و مسئولان شهرستان ميبد نمايشگاه كتابي در محل حسينه انصار بفروئيه افتتاح شد .
با حضور قاسمي بخشدار مركزي :


در مراسم افتتاح اين نمايشگاه هدايي بخشدار بفروئيه به سير تحول انقلاب اسلامي ايران پرداخت و بيان داشت : امام خميني (ره) در بر پايي نظام مقدس جمهوري اسلامي مشقات و رنجهاي فروان از جمله زندان و تبعيد را ديدند و در اين راه ثابت قدم بودند تا اين انقلاب به پيروزي رسيد .
وي افزود : پس از پيروزي انقلاب ، دشمن ملت و نظام را رها نكرد و با توطعه هاي مختلف اعم از درگيري مسلحانه در مناطق مرزي و از طريق مسلح كردن گروهكهاي ضد انقلاب در صدد براندازي بود و سپس به جنگ تحميلي روي آورد  كه به حمد الهي نظام از اين توطعه ها سربلند بيرون آمد .
هدايي سپس به جنگ نرم دشمن اشاره نمود و گفت : جنگ نرم دشمن همانند موريانه به جان زندگي ما خواهد افتاد اگر دقت لازم را نداشته باشيم . وي برپايي نمايشگاه كتاب و آشنايي مردم با اين عرصه فرهنگي را يكي از راههاي مبارزه با جنگ نرم دانست .
در اين نمايشگاه بيش از 300 عنوان كتاب در قالب 5000 جلد در معرض ديد علاقه مندان به كتاب و كتابخواني قرار گرفته است .
اين نمايشگاه كه به همت بخشداري ، شوراي اسلامي شهر بفروئيه ، شهرداري و پايگاه مقاومت شهيد چمران برپا گرديده از 12 بهمن تا 21 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و مراجعين مي توانند از تخفيف 20 الي 30% بهرمند گردند .

 

 

آدرس کوتاه :