فرماندارمیبد:

نظام‌مهندسی از کار فنی غافل نشود


فرماندارمیبد به مناسبت میلاد دانشمند بزرگ ایرانی خواجه‌نصیرالدین طوسی و روز مهندس به همراه معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور هماهنگی عمرانی فرمانداری و مسئول دفتر امام‌جمعه شهرستان با حضور در نظام‌مهندسی ساختمان میبد، این روز را به رئیس و کارکنان نظام‌مهندسی تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، «حسین فلاح» در این دیدار با قدردانی از حرکت نظام‌مهندسی به سمت مدیریت امور با رویکرد فرهنگی و آموزشی گفت: عبور از فرازوفرودها و اداره امور به‌صورت یکنواخت در نظام‌مهندسی ساختمان میبد کاری ارزشمند است.

فلاح افزود: نظام‌مهندسی و اعضای آن نباید از بحث فنی غافل شوند و باید با برنامه‌ریزی و مدیریت علاوه بر ارتقاء شاخص‌های علمی و فنی مهندسین به اقشار کم‌درآمد و نیازمند هم کمک شود.

وی خاطرنشان کرد: برای اداره بهتر امور معاونت عمرانی فرمانداری آمادگی همکاری با نظام‌مهندسی را دارد و با تشکیل جلسات مختلف می‌توان در حوزه‌های ساخت‌وساز و تصمیم‌گیری‌های درست موفق عمل کرد.

در ابتدای این بازدید محمدحسین صباغی رئیس نظام‌مهندسی ساختمان میبد هم گزارشی از عملکرد نظام‌مهندسی میبد در حوزه فعالیت‌های انجام‌شده و همچنین صدور پروانه‌ها ارائه کرد.


آدرس کوتاه :