نشست هماهنگی برگزاری مراسم ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در میبد


نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارمیبد برگزار و بر حضور پرشور مردم در این مراسم تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری میبد، نشست هماهنگی مراسم گرامیداشت 9 دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت با حضور "فرزین خادمی" معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولین در فرمانداری میبد برگزار شد.

فرزین خادمی در این نشست بابیان اینکه، توطئه‌های دشمنان نظام همواره با هوشیاری مردم و درایت مقام معظم رهبری دفع شده و اقتدار نظام اسلامی به جهانیان ثابت‌شده است، بر شرکت گسترده مردم در مراسم 9 دی تأکید کرد.

خادمی گفت: انقلاب اسلامی در طول عمر خود فراز و نشیب‌های زیادی را پشت سر گذاشته و حضور مردم در برنامه‌های مناسبتی همواره دشمنان را مأیوس کرده است.

معاون فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: 9 دی با دو رویکرد ارتقای بصیرت و آگاهی مردم شکل گرفت و مردم به‌صورت خودجوش به میدان آمدند و این حماسه را خلق کردند.

در این نشست رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان گفت: 9 دی حضور مردم درجهت تقویت زیربنای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که با خون شهدا و ارزش‌های والای انقلاب اسلامی تثبیت‌شده بود.

حجت‌الاسلام محمدرضا ابراهیمی افزود: در این روز مردم در مقابل جمعی که خواستند ارزش‌های انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را مورد هدف قرار داده و نقشه‌های شوم استکبار جهانی را پیاده کنند، ایستادگی کردند و حماسه 9 دی را آفریدند.

مراسم گرامیداشت 9 دی ساعت 9.30 الی 11 روز یکشنبه در مصلی بزرگ حضرت آیت‌الله اعرافی (ره) میبد برگزار می‌شود.


آدرس کوتاه :